Tajemství životní motivace přehled

Tajemství životní motivace
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424719/bmid_tajemstvi-zivotni-motivace-UsV-424719.jpg 2 7 7

Neexistuje větší motivace než touha po splynutí s tím, co právě děláte a čím jste. K tomu, aby se člověk v dnešní době mohl stát schopným konkurence, potřebuje energii — a často ji hledá v motivaci. Může být motivace určitou energetickou dotací zvenčí, kterou je do člověka pomocí chytrých až lstivých impulsů možné naprogramovat? Anebo je ideální, když se samotná činnost stává životní potřebou? Publikace přibližuje šest základních aspektů životní motivace a ukazuje její tajemství.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství životní motivace. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (6)

mythos91
10.04.2023 3 z 5

Kniha obsahující kapitoly s motivačně laděnými příběhy od sportovců, vynálezců, filosofů až k průmyslníkům a dalším osobám. Zajímavé je, že největší prostor byl věnován boxerovi Miku Tysonovi. Ač pro mě z hlediska osobnosti nejméně zajímavá postava (velmi temná), našel jsem si v popisovaném příběhu několik zajímavých bodů poučení. Nejspíš jsem porozuměl, proč autoři věnovali tolik stran tomuhle kontroverznímu muži.

Šárkaxx
21.04.2022 odpad!

Název je podle mě zavádějící. Pokud chcete něco vědět o psychologickém pozadí motivace (což jsem si myslela, že tak asi bude), tak tu knihu nečtěte, protože o tom to není. Pokud chcete něco na osobní rozvoj, tak to taky nečtěte, protože o tom to taky není.
Myslím, že knížka je pro ty, co chtějí vědět něco o M. Tysonovi a počíst si (většinou) o sportovních úspěších pár lidí, kteří to zřejmě dotáhli daleko, ale vzhledem k tomu, že mě sport nezajímá, tak pro mě naprosto zbytečný čas. Nevím, co mi měla dát strana vypsaných úspěchů nějakého basketbalisty, o kterém jsem v životě neslyšela?
Mj. ten Jágr mě tam fakt bavil - trochu mi to připomínalo historku o Jmelí v Africe od Cimrmanů, nepřišlo vám to taky tak? :) Myslím, že Cimrman by se nad uspořádáním a provedením knihy docela bavil...


Borek9
09.04.2022 1 z 5

Nejlépe, když Marián Jelínek píše sám. S Kuchařem se to nedalo moc jíst...20%

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Tajemství životní motivace v seznamech

v Přečtených8x
ve Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst13x
v Chci si koupit14x

Autoři knihy

Jiří Kuchař
česká, 1960
Marian Jelínek
česká, 1963