Svět bez princů přehled

Svět bez princů
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487134/bmid_svet-bez-princu-KYd-487134.jpg 4 589 589

Škola dobra a zla série

Navštivte se Sophií a Agátou podruhé Školu dobra a zla. Ale pozor! Vstupujete do světa bez princů... Sofie a Agáta našly svůj šťastný konec a vrátily se do Gavaldonu. Ale jejich návrat domů není tak pohádkově úžasný, jak doufaly. A když si Agáta začne přát, aby si zvolila jiný šťastný konec, otevře znovu brány do světa Školy dobra a zla. Ale pohádkový svět, který se Sofií znaly, se změnil. Čarodějnice a princezny, zloduchové a princové už nejsou nepřátelé. Všemi pravidly pohádkového světa bylo otřeseno. Zlo a dobro již proti sobě nebojuje, ale naopak spojily své síly před hrozbou hrozivého a tajemného nepřítele. Válka se blíží a Sofie a Agáta budou muset bojovat, aby obnovily mír, jinak by všechno a všichni mohli být zničeni. Podaří se jim zachránit pohádkový svět?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A World Without Princes , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svět bez princů. Přihlašte se a napište ho.

Eleanor-ka
30.05.2024 4 z 5

Oproti prvnímu dílu je Svět bez princů trošku slabší, ale na kvalitě to nic nemění. Jen děj neměl takový spád, vše až na konec bylo takové trošku utahané. Závěr ale opět naprosto šokující, už se těším na další díl.

Boogi
12.05.2024 5 z 5

Dřív jsem druhý díl považovala za nejslabší, ale nemůžu uvěřit, jak jsem se pletla. Téma princezny proti princům je úžasné a chtěla bych víc knížek s tímhle tématem.

Grace_Foster
16.03.2024 5 z 5

Líbilo se mi to, fakt jo, téma princezny proti princům to je něco pro mě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svět bez princů v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech10x