Svědectví uloupené dýky přehled

Svědectví uloupené dýky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534520/bmid_svedectvi-uloupene-dyky-65f8259c0362e.jpg 4 45 45

Tadeáš z Příhraz série

Poté, co Tadeáš z Příhraz splní úkol zadaný mu samotným panovníkem Václavem II., vydává se společně se sluhy Vítkem a Prokopem zpět na své panství. Cesta zpočátku probíhá v poklidu, záhy se ale mění na boj o holý život, když jsou přepadeni tlupou lapků. Útok se podaří odrazit, během něj je ale vážně raněn Tadeášův společník Vítek. Tadeáš se proto rozhodne zdržet se nějaký čas v šenku, jen kousek od místa, kde ke střetu došlo. Dokáže Tadeáš i tentokrát dostát pověsti obratného vyšetřovatele a odhalit viníka hrdelních zločinů, nebo se bez pomoci věrného Vítka neobejde a pachatel mu proklouzne mezi prsty?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svědectví uloupené dýky. Přihlašte se a napište ho.

astroweb
28.05.2024 4 z 5

Knihu jsem ze tří čtvrtin vyposlechl jako audioknihu, ale tento způsob je pro mě poněkud nešťastným, mnohem více si knih užívám přečtením. Takže jsem knihu skutečně dočetl až ve čtečce. Moc se mi líbí autorčin literární styl, i samotný příběh, samozřejmě.

S.sidi
25.05.2024 3 z 5

Poslechnuto, připadalo mi to trochu rozvlačné. Hodnotím 3-4.Mám i pokračování, ale dám si chvíli pauzu.

alabra
06.05.2024 3 z 5

Historické detektivky mám ráda, ale tato kniha byla takovým průměrem, nenadchne, neurazí. Máme lepší autory tohoto žánru. Ale dám autorce šanci a nějakou knihu si ještě poslechnu. Vadila mi ta zdlouhavost, přešlapování na místě, příběh nebyl zapeklitý a řešení se nabízelo prvoplánově.

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Kniha Svědectví uloupené dýky v seznamech

v dalších seznamech1x