Svědectví uloupené dýky přehled

Svědectví uloupené dýky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513914/bmid_svedectvi-uloupene-dyky-64241e305eb36.jpg 4 42 42

Tadeáš z Příhraz série

Poté, co Tadeáš z Příhraz splní úkol zadaný mu samotným panovníkem Václavem II., vydává se společně se sluhy Vítkem a Prokopem zpět na své panství. Cesta zpočátku probíhá v poklidu, záhy se ale mění na boj o holý život, když jsou přepadeni tlupou lapků. Útok se podaří odrazit, během něj je ale vážně raněn Tadeášův společník Vítek. Tadeáš se proto rozhodne zdržet se nějaký čas v šenku, jen kousek od místa, kde ke střetu došlo. Dokáže Tadeáš i tentokrát dostát pověsti obratného vyšetřovatele a odhalit viníka hrdelních zločinů, nebo se bez pomoci věrného Vítka neobejde a pachatel mu proklouzne mezi prsty?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svědectví uloupené dýky. Přihlašte se a napište ho.

alabra
06.05.2024 3 z 5

Historické detektivky mám ráda, ale tato kniha byla takovým průměrem, nenadchne, neurazí. Máme lepší autory tohoto žánru. Ale dám autorce šanci a nějakou knihu si ještě poslechnu. Vadila mi ta zdlouhavost, přešlapování na místě, příběh nebyl zapeklitý a řešení se nabízelo prvoplánově.

Myllan
07.03.2024 5 z 5

Jen malá připomínka: opravdu se za vlády Václava II. používal v Čechách na psaní poznámek papír (kapitola 12)?
Jinak mohu knihy M. Novotné doporučit všem milovníkům historických detektivek :)

katallinka
21.12.2023 3 z 5

Opět jsem poslouchala jako audioknihu a zpracování bylo naprosto skvělé. Nicméně příběh mě bavil méně než první díl. Zápletka byla zajímavá, ale děj mi připadal zdlouhavý. Čtu podobných detektivek hodně, takže hodnocení se dost odvíjí od toho, že jsou i lepší. 3,5* a určitě budu pokračovat, doufám, že v příštím díle se Vítek zase více zapojí, tentokrát mi chyběl. Prokop je taky fajn, ale je to takový hladový popletla.

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

Kniha Svědectví uloupené dýky v seznamech

v dalších seznamech2x