Superkrávy a moře trapasů přehled

Superkrávy a moře trapasů
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328166/bmid_superkravy-a-more-trapasu-kPR-328166.jpg 4 28 28

Superkrávy série

Být jiný není žádná sranda. Dost pomůže nebýt na to sám. Na Anne Beu a Nilse, hlavní hrdiny úspěšné knihy Válka proti superkrávám, se usmálo štěstí. Krátkozraká albínka a malý nesmělý zrzek s hlavou jako záchodová štětka sice pořád nepatří k nejoblíbenějším sedmákům ve škole, ale aspoň už nejsou tak sami. Dokonce teď mají tolik kamarádu, že společně obsadí celý stůl v jídelně! Navíc se superkrávy rozhádaly a mají co dělat samy se sebou, takže ve škole je konečně trochu klid. Blíží se Halloween a s ním dvě netrpělivě očekávané události — strašidelná párty u tety Mony a první koncert kapely Fak Jastin. Ale kdo s nimi bude zpívat? Život je občas jako horská dráha. Jen co se dostanete na vrchol, čeká vás sešup dolů. A sotva se trochu vzpamatujete, už se zase řítíte dolů. Ale pak se najednou objeví zatáčka, která všechno změní! Pro čtenáře od deseti let.... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , Host

Superbitchene driter seg ut , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Superkrávy a moře trapasů. Přihlašte se a napište ho.

Lovehorses365
05.04.2023 5 z 5

Ne tak dobrá jako první díl ale taky dobré.

Boku
22.03.2021 4 z 5

Tenhle díl se sice nečetl tak dobře jako ten první, ale rozhodně je tahle série mezi mými nejoblíbenějšími sériemi.
Podle názvu bych si jí asi nevybrala,ale měla dobré recenze, takže proč ji nezkusit.

Alice146
09.07.2020 3 z 5

Kniha za mě určitě lepší než předchozí díl. Dopuručuji ve věkové hranici 10-12 let. ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Superkrávy a moře trapasů v seznamech

A. Audhild Solberg
norská, 1975