A okrem toho... přehled

A okrem toho... https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287644/bmid_a-okrem-toho-V2p-287644.jpg 3 102 102

Šiesta časť štvordielnej trilógie Douglasa Adamsa Stopárov sprievodca galaxiou. Jej autorom však tentoraz nie je Adams (pretože medzičasom zomrel), ale spisovateľ Eoin Colfer, ktorý sa skvelým spôsobom zmocnil pôvodného štýlu a dopísal šiestu časť rovnako vtipným a hravým štýlom, na nerozoznanie od pravého Adamsa.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Slovart (SK)

And Another Thing... , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize A okrem toho.... Přihlašte se a napište ho.

hanka24
03.12.2023 3 z 5

Nejsem úplný znalec Adamsovy tvorby, předchozí díly jsem četla už skoro před 10 lety. Nedokážu tedy asi úplně porovnat jestli se Colfer dostal na stejnou úroveň. Dost jsem se do čtení nutila, ztrácela se a tak nějak mi to všechno zapadlo až na konci a stejně myslím, že jsem neporozumela všemu. Obdiv překladateli.

MichaLela
19.08.2021

Bohužel, kniha mě nebavila. Došla jsem do poloviny a odkládám. Často jsem se v ději ztrácela a bylo znát, že se autor snaží 'na sílu' připodobnit Průvodci od Douglase.

F22Falcon
21.07.2021 1 z 5

Knihu jsem chtěl přečíst, abych měl Stopaře komplet. Nebyl to dobrý nápad. Byla poznat snaha přizpůsobit se stylu původního Stopaře, ale nebylo to ono. Čtení mě bohužel nebavilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha A okrem toho... v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x