Startup za pakatel – Objevte způsob, jak pracovat na sebe a živit se tím, co vás baví přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215674/mid_startup-za-pakatel-objevte-zpusob-jak-pracovat-na-sebe-a-zivit-se-tim-co-vas-bavi-215674.jpg 4 52 52

V knize Startup za pakatel Chris Guillebeau ukazuje, jak je možné vést svobodný, dobrodružný, smysluplný a účelný život – a navíc si i slušně vydělat. Sám je živým příkladem úspěchu svých poznatků – své zkušenosti z cestování a Frequent Flyer programu dokázal proměnit ve fungující byznys.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Startup za pakatel – Objevte způsob, jak pracovat na sebe a živit se tím, co vás baví. Přihlašte se a napište ho.

tomas3272
01.04.2020 4 z 5

Velice čtivé a motivující, lituji jediné věci, že nemám páru v čem bych podnikal. :)

Jakubac
27.12.2019 4 z 5

Určitě by si měl přečíst každý, kdo začíná stavět nějaký startup či firmu.

Meginho
09.11.2019 4 z 5

Začínalo to slibně, od druhé půlky už mi přišla kniha pouze motivační.
Nepochybně inspirující příběhy, ale asi jsem čekala víc, proto ubírám jednu hvězdičku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Startup za pakatel – Objevte způsob, jak pracovat na sebe a živit se tím, co vás baví v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x