Stará béčková legenda přehled

Stará béčková legenda
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534363/bmid_stara-beckova-legenda-65f459109fc51.jpg 4 61 61

Stará béčková legenda série

OBTLOUSTLÝ POLICAJT, DÉMONI, SVATOUŠCI A INTRIKY STARŠÍCH BOHŮ V ULTIMÁTNÍ AKČNÍ ŘEŽBĚ... Norport je město, ve kterém je vše magické a nadpřirozené přísně zakázáno, ale taky je to město, kam se s oblibou stěhují příšery na odpočinek. Proto se může snadno stát, že se v baru dvě potkají: jedna krásná a vonící po medu, druhá stará, páchnoucí pivem a cigaretami. Může to dopadnout všelijak. V lepším případě brutálním masakrem. V horším tím, že druhý den do kanceláře zkrachovalého detektiva Briana „Bý“ Edgera vtrhne policie a pokusí se ho zatknout za únos švagrové nejmocnějšího démona zdejšího podsvětí. Bý by byl spokojený, kdyby mohl dál chlastat a události posledních dní ignorovat. Ani on ale nedokáže zůstat stranou, protože se na něj začnou sypat bývalí kolegové, démoni, svatoušci i staří bohové. A když neochotně vystřízliví a začne se rozkoukávat, nelibě nese, co se s Norportem za dobu jeho dovolené na dně lahve stalo. Nastal čas všem připomenout, která příšera sedí na vrcholu nadpřirozeného potravního řetězce... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stará béčková legenda. Přihlašte se a napište ho.

pavel.2
23.05.2024 4 z 5

Přečteny oba díly - takhle skvěle jsem se dlouho nepobavil.
Jedná se o fantasy v plném smyslu toho slova - Shigorova fantazie pracuje zřejmě ve sférách obyčejným smrtelníkům nedostupných. Díky tomu se čtenáři postupně otevírají reálie svérázného světa a s tím i touha nejen dozvědět se víc o dobrodružstvích (snad ještě svéraznějšího) hrdiny, ale i onoho střípku pozoruhodného světa samotného.
Inu, muselo to dát asi práci to všechno takhle parádně seskládat tak, aby to dávalo smysl a bylo čtivé, ale dopadlo to na výbornou.
Doufám v další podobné úlety :-)

jiri1478
08.02.2024 5 z 5

Velice vtipna kniha

renefer
17.01.2024 4 z 5

Líbilo se mi to. Mám teď trochu problém číst Kotletu, který cpe do knih sex vrchem spodem a tohle je plnohodnotná náhrada.

Smrtící volání, Varšavský sirotek a další knižní novinky (14. týden)

02.04.2023

A začal jsem předstírat spánek tak dobře, že jsem asi opravdu usnul.

Možná je načase, aby ta prohnilá pokrytecká hra na civilizaci skončila.

Kde bych našel někoho, kdo by mi dokázal dát pořádně přes hubu?

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Stará béčková legenda v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x