Thrawn: Spojenectví přehled

Thrawn: Spojenectví
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416540/bmid_star-wars-thrawn-spojenectvi-cSJ-416540.jpg 4 89 89

Star Wars - Thrawn série

< 2. díl >

„Ucítil jsem narušení Síly.“ Osudová slova, hlavně když jsou vyřčena císařem Palpatinem. Na Batuu, hraničním světě Neznámých oblastí, zapouští kořeny hrozba Impériu. Existuje zatím jen v náznacích, jejichž důsledků nelze tušit. Vůdci Impéria však přesto stojí za to, aby pověřil jejím prošetřením své nejschopnější zástupce: nemilosrdného vykonavatele lorda Dartha Vadera a brilantního stratéga velkoadmirála Thrawna. Zdá se nepravděpodobné, že by se tito velcí soupeři o přízeň císaře a otevření odpůrci v imperiálních záležitostech – včetně projektu Hvězdy smrti – dokázali společně vydat na tak klíčově důležitou misi. Císař ví, že to nebude poprvé, kdy Vader spojí síly s Thrawnem. A za jeho císařským rozkazem je mnohem víc, než ti dva tuší.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Thrawn: Alliances , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Thrawn: Spojenectví. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (18)

luksky
09.11.2023 2 z 5

Těšil jsem se pokračování, že se to více rozjede, ale jsem zklamán. Linka ohledně Padmé byla dost nudná. Bavil mě až konec knihy a ten byl hodně rychlý. Snad bude pokračování lepší.

markinho962
10.09.2023 3 z 5

Kniha o Thrawnovi, která není o Thrawnovi. Zde mu šmrnc génia odebírá nejikoničtější postava celého vesmíru Darth Vader. Thrawn zde upřímně hraje druhé housle, ale i když se na ně snaží hrát to svoje, stejně čekáte co vykouzlí Vader. Linka s minulostí mě jen otravovala, byla zbytečná a relativně vlastně k ničemu.


Hor89
13.07.2023 3 z 5

Prostřední díl Thrawnovy "imperiální" trilogie obsahuje dvě dějové linky. První s Thrawnem, Anakinem a Padmé během Klonových válek není špatná, jen konec byl trochu uspěchaný a části s Padmé by potřebovaly prokrátit. Druhá část s Thrawnem a Darth Vaderem se odehrává mezi třetí a čtvrtou sérii Rebelů (Rebels), a nemám ji moc co vytknout, kromě zbytečně rychlého konce.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Thrawn: Spojenectví v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených119x
ve Čtenářské výzvě9x
v Doporučených5x
v Knihotéce92x
v Chystám se číst28x
v Chci si koupit15x
v dalších seznamech3x