Heretik 3 - Návrat přehled

Heretik 3 - Návrat https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108801/bmid_heretik-3-navrat-rZV-108801.jpg 4 38 38

Star Wars - Nový řád Jedi série

Jediům se podaří učinit další krok k záchraně bojující galaxie - ale vzápětí narazí na nepřekonatelnou hradbu vzdoru... Strastiplné pátrání po Zonamě Sekot je pro Luka Skywalkera, Jacena Sola a posádku Jade Shadow konečně završeno úspěchem. Radost se však záhy změní v nepříjemné překvapení, když živoucí planeta vyšle vzdornou zprávu: odmítá je následovat zpět do galaxie plné válek, ničení a zneužívání jedné rasy druhou. Zatímco Luke horečně pracuje na tom, aby přiměl vrtkavou planetu změnit názor, zahájí Yuuzhan Vongové zdrcující útok přímo do srdce nové aliance. Han a Leia, kteří jsou vysláni bránit důležité komunikační středisko, zjistí, že se ocitli v beznadějné situaci. Posily jsou příliš daleko a nestačí přijít na pomoc dříve, než bude vše zničeno. Odvážný pár tak musí vybojovat bitvu proti obrovské přesile. A není vůbec jisté, zda ji přežije...... celý text

Romány Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Force Heretic III - Reunion , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Heretik 3 - Návrat. Přihlašte se a napište ho.

Zak66
18.04.2023 5 z 5

Sedmnáctá kniha ze série Nový řád Jedi, Heretik III Návrat, je naprosto perfektní knihou. Linka s Nomem Anorem byla pecka a jsem opravdu zvědavý, jak se tato linka zakončí. Linka s Hanem a Leiou byla dobrodružná a super. Zde velmi potěšila přítomnost Dromy a Rynů. Jejich rasu jsem si velice oblíbil. Taky vypíchnu postavu Tahiri, která se mi v celé trilogii Heretik opravdu líbila a dostala neskutečný příběh a vývoj. A nakonec linka na Zonamě Sekot a to bylo panečku něco. Zonama Sekot je fakticky zajímavý koncept a neskutečně mě baví. Rozmluvy Sekotu s Lukem a Jacenem jsou snad to nejlepší na knize. O postavách není třeba ani mluvit. Teď se skutečně míří do finále a já snad vybouchnou napětím a očekáváním.

Luigi1
05.06.2021 5 z 5

Moc pěkné opět jsem si krásně početl

kacaav
06.01.2021 4 z 5

přijde mi, že celá trilogie by se dala shrnout do jednoho dílu, bylo tam totiž pár výplňových scén. Ale jinak dobrý příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Heretik 3 - Návrat v seznamech

v dalších seznamech3x