Srdcerváči. Kniha 5 přehled

Srdcerváči. Kniha 5
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528922/bmid_srdcervaci-kniha-5-658a9898d1fc9.jpg 5 204 204

Srdcerváči / Motýliky série

< 5. díl

Nick a Charlie jsou pořád hrozně zamilovaní. Konečně si řekli ta dvě magická slůvka a Charlie skoro přesvědčil mamku, aby mu dovolila u Nicka přespat. Chtěl by jejich vztah posunout o něco dál… ale dovede najít sebevědomí, které je k tomu potřeba? A změní se vše s Nickovým odchodem na vysokou příští rok? Pokračování kultovních komiksů od bestsellerové autorky Alice Osemanové dál vypráví příběh Nicka a Charlieho, jejich společného života a všech maličkostí, které se sčítají v něco většího.... celý text

Komiksy Romány
Vydáno: , CooBoo

Heartstopper: Volume Five , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdcerváči. Kniha 5. Přihlašte se a napište ho.

Petra-Nela
21.07.2024 4 z 5

Těším se na další díl

Zuzvil
11.07.2024 4 z 5

Nevím, zda je to mnou nebo zda je to knihou, ale tentokrát nedávám plný počet hvězd, moje velmi oblíbená komiksová série o lásce dvou mladých lidí mě tentokrát malilinko zklamala :-( Neumím přesně říct čím, ale text jsem nehltala, jako v předchozích dílech a občas jsem si povzdechla, že mi to přišlo občas až přehnané. Každopádně pořád si vývoj vztahu Charlieho a Nicka užívám a těším se na díl další, baví mě jak grafické zpracování, tak jednotlivé hlavní i vedlejší postavy. K přečtení doporučit rozhodně můžu.

Knihotyna
24.05.2024 5 z 5

5. díl Srdcerváčů! Konečně i u nás v knihovně! :)
Tohle je zkrátka povedené! Ať už se jedná o jakýkoliv díl! :) Nick a Charlie jsou prostě nutnost :D.
Reálné problémy a starosti dospívajících lidí napříč sociální (a ne jen tou) sférou - ať už je to chaos v jejich vlastní hlavě či rozhodování o budoucnosti!
Hodně jsem se viděla v úzkosti, kterou oběma klukům dělala představa, že budou bez toho druhého. Že neznají sami sebe. Neví, co by si bez toho druhého počali. Pamatuji si i své vlastní rozhodování o vysoké škole, kdy nebylo myslitelné, abychom s přítelem byli od sebe :D a tak jsme oba skončili na místní vysoké škole :D.
Skvělé pro mladé lidi, aby věděli, že v tom nejsou sami! Super pro starší, aby věděli, co mladší tíží! A úžasné i pro ty nejstarší, aby si vzpomněli, že mnohdy byli v podobné situaci a mohou ty mladší podpořit slovy, která potřebují slyšet!

Skvělý příběh ne jen o lásce, ale i přátelství, nalezení sebe sama a otevření se možnostem!

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (leden)

15.01.2024

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Srdcerváči. Kniha 5 v seznamech

v Právě čtených3x