Srdcerváči. Kniha 5 přehled

Srdcerváči. Kniha 5
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528922/bmid_srdcervaci-kniha-5-658a9898d1fc9.jpg 5 176 176

Srdcerváči / Motýliky série

< 5. díl

Nick a Charlie jsou pořád hrozně zamilovaní. Konečně si řekli ta dvě magická slůvka a Charlie skoro přesvědčil mamku, aby mu dovolila u Nicka přespat. Chtěl by jejich vztah posunout o něco dál… ale dovede najít sebevědomí, které je k tomu potřeba? A změní se vše s Nickovým odchodem na vysokou příští rok? Pokračování kultovních komiksů od bestsellerové autorky Alice Osemanové dál vypráví příběh Nicka a Charlieho, jejich společného života a všech maličkostí, které se sčítají v něco většího.... celý text

Komiksy Romány
Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Heartstopper: Volume Five , 2023


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdcerváči. Kniha 5. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (41)

Knihotyna
24.05.2024 5 z 5

5. díl Srdcerváčů! Konečně i u nás v knihovně! :)
Tohle je zkrátka povedené! Ať už se jedná o jakýkoliv díl! :) Nick a Charlie jsou prostě nutnost :D.
Reálné problémy a starosti dospívajících lidí napříč sociální (a ne jen tou) sférou - ať už je to chaos v jejich vlastní hlavě či rozhodování o budoucnosti!
Hodně jsem se viděla v úzkosti, kterou oběma klukům dělala představa, že budou bez toho druhého. Že neznají sami sebe. Neví, co by si bez toho druhého počali. Pamatuji si i své vlastní rozhodování o vysoké škole, kdy nebylo myslitelné, abychom s přítelem byli od sebe :D a tak jsme oba skončili na místní vysoké škole :D.
Skvělé pro mladé lidi, aby věděli, že v tom nejsou sami! Super pro starší, aby věděli, co mladší tíží! A úžasné i pro ty nejstarší, aby si vzpomněli, že mnohdy byli v podobné situaci a mohou ty mladší podpořit slovy, která potřebují slyšet!

Skvělý příběh ne jen o lásce, ale i přátelství, nalezení sebe sama a otevření se možnostem!

Karolin77
20.05.2024 4 z 5

Tento díl nebude patřit mezi moje nejoblíbenější,ale stále má svoje kouzlo.
Moc se těším na poslední díl.


MeLeny
14.05.2024 4 z 5

Ačkoliv nerada, tak tomuto dílu dám narozdíl od předchozích "jenom" čtyři hvězdičky - méně dát nemůžu, protože všechny knihy vnímám spíš jako jeden celek a tento díl ty předchozí nijak nezapírá. Každopádně mi 5. díl přijde zatím nejslabší. Nějak jsem tu postrádala tu správnou hloubku nebo něco co by mě víc chytilo za srdce. Věřím ale, že teenageři, pro které je tato série primárně určena, to budou vnímat výrazně intenzivněji než já. Hlavním tématem je tentokrat první sex. Byla jsem fakt zvědavá, jak se s tímto autorka popasuje, ale musím uznat, že to zvládla se stejnou lehkostí a vkusem jako jiná témata v předchozích dílech. Možná jsem v koutku své chlípné duše a vzhledem k velké otevřenosti v předchozích dílech, čekala trochu víc podrobností, ale uznávám, že tak jak je to, je to vzhledem k věkovému určení knihy naprosto v pořádku.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024


Žebříček 10 nejčtenějších knih (leden)

15.01.2024


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Srdcerváči. Kniha 5 v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených230x
ve Čtenářské výzvě79x
v Doporučených14x
v Knihotéce79x
v Chystám se číst36x
v Chci si koupit27x
v dalších seznamech5x