Správná pětka na Ďáblových skalách přehled

Správná pětka na Ďáblových skalách https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432664/bmid_spravna-petka-na-dablovych-skalach-mfp-432664.jpg 5 181 181

Správná pětka / Slávna 5 série

Devatenácté dobrodružství Správné pětky! Tentokrát tráví Správná pětka jarní prázdniny ve starém nepoužívaném majáku na Ďáblových skalách. Tam v minulosti ztroskotalo mnoho lodí, které na nebezpečné skály navedli chamtiví lupiči… S novým kamarádem Kutilem a jeho rozpustilou opicí Nezbedou se Pětka vydá na průzkum podmořského tunelu, který je dovede k neuvěřitelnému objevu… Kniha pro děti od 9 let.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Five Go to Demon´s Rock , 1961

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Správná pětka na Ďáblových skalách. Přihlašte se a napište ho.

MiroslavKutík
08.11.2023 4 z 5

I já mám chuť i teď po čtyřicítce si celou sérii knih správné pětky přečíst.
Zalest pod deku na nic nemyslet a jen se unášet příběhem knihy.

Jessybelle
23.03.2023 5 z 5

"Mami, ty čteš správnou pětku?"
"Jo "
"Tenhle díl byl supráckej."
Ano, byl. Zhltla jsem ho za chvíli. Občas potřebuji vypnout a vrátit se do dětství. Toto je ideální četba.
PS: Synovi je dvanáct a správnou pětku už má několikrát přečtenou. Ale vždy mě potěší, když se mu kniha líbí.

pepa4081
11.07.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Správná pětka na Ďáblových skalách v seznamech

v dalších seznamech1x