Spoutávač přehled

Spoutávač https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457793/bmid_spoutavac-JGj-457793.jpeg 4 236 236

Divotvůrce série

Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném mnišském klášteře známém jako Ebenové opatství. Je to místo, které nezasvěcenci nikdy nemohou najít, a Kellen začíná být zoufalý. Mniši v Ebenovém opatství totiž údajně vědí o černém stínu víc než kdo jiný, a dokonce ho prý umějí i léčit. Potom se však stane něco, co Kellena a Reichise rozdělí. Kellen poprvé čelí světu sám a pronikne do stínové magie mnohem hlouběji, než se kdy odvažoval tušit.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Soulbinder , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spoutávač. Přihlašte se a napište ho.

Iva095
24.01.2023 5 z 5

Další skvělý díl. Jen škoda, že tam skoro vůbec nebyl kočkoveverčák, kterého jsem si zamilovala hned od prvního dílu. Těším se na pokračování.

barbb8k
04.12.2022 3 z 5

Tak tento díl byl za mě úplně nejvíc propracovaný. Zařadila bych ho asi na první místo, stejně jako Černé znamení.
Budu se opakovat, ale svět a prostředí ve kterém se odehrává celá tato série, je prostě dokonalý. Autor to má vše tak dokonale promyšlené!

Prostě dokonalost.
3,5/5⭐

midone
10.04.2022 4 z 5

Rozdělili se. (Není spoiler) Za jakých okolností nebo proč, nebudu prozrazovat. Musím ale říct, že absence Ferius nebo Reichise byla pro mě nepřekonatelná. To, co tuhle sérii vždy vynášelo ještě výš bylo právě fungování zcela výjimečné a naprosto božsky originální skupiny. Kdyby mi autor nedal dobrý důvod pro to, abych pochopila, proč se to stalo, strhnu určitě více. Děj je stejně akční a dobrý jako a předchozích dílech, ale odendat tento jeden důležitý pilíř a ničím ho nenahradit, znamenalo, že kniha, alespoň pro mě, ztratila pětihvězdičkovou kvalitu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spoutávač v seznamech

v Právě čtených5x