Soudný den dávno nastal přehled

Soudný den dávno nastal https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30532/soudny-den-davno-nastal-30532.jpg 4 73 73

Známý autor zabývající se záhadami se i v této knize zabývá fenomény UFO, konfrontuje nové poznatky se starými texty bible, hledá stopy mimozemských civilizací, které zde zanechaly svá poselství.

Literatura světová Romány Záhady
Vydáno: , Knižní klub , Baronet

Der jüngste Tag hat längst begonnen , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Soudný den dávno nastal. Přihlašte se a napište ho.

Nelasp
03.09.2023 4 z 5

Dänikena jsem četla někdy ve 14 letech, už si úplně ani nevybavuji, o čem konkrétně pojednávala tato kniha z těch 3 nebo 4 co jsem četla. Vím jen, že se to četlo dobře a připadala jsem si důležitá, že se na některé památky a události můžu dívat i jinak ...

adelinka
21.07.2020 3 z 5

No ja neviem. Myslím, že je to prvá kniha od tohto autora, ale nejako ma neoslovila. Teda chvíľami áno, potom sa to znovu vlieklo, tak všelijako...Myslím, že som tohto autora mala čítať min. 20 rokov späť. Vtedy by ma viac oslovila.

Kulhajs
09.05.2019 3 z 5

Knížka na téma co když je na každém šprochu pravdy trochu, aneb Danikenův pohled na mýty a legendy a základní náboženské knihy. Je to zajimavé, ale nijak extra konkrétní nebo najeté do hloubky, spíše takové myšlenkové pochody, jak to kdysi mohlo proběhnout a čas událost zdeformoval v jinak znějící příběh. Pro mě na čtení průměr, ale to jak autor přemýšlí je stejně mazec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Soudný den dávno nastal v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x