Současné předlohy písma na primární škole jako součást reforem ve školství přehled

nehodnoceno
Současné předlohy písma na primární škole jako součást reforem ve školství https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492592/bmid_soucasne-predlohy-pisma-na-primarni-z98-492592.jpg 0 0 0

Předkládaná monografie přináší zcela nový pohled na problematiku elementárního psaní. V monografii popisujeme doposud používané jednotažné lineární písmo a novou předlohou písma pod názvem Comenia Script, které bylo povoleno pro výuku psaní v primární škole MŠMT ČR od roku 2012. Výzkumným šetřením byly hodnoceny výsledky obou písemných předloh žáků primární školy po stránce kvalitativní. Na základě rozboru písemných textů žáků primární školy byla popsána pozitiva a negativa uvedených písemných předloh. Cílem předkládané monografie bylo popsat teoreticky jednotlivé předlohy písma a empiricky ověřit jejich kvalitu. V této souvislosti jsme sledovali i další z kategorií v hodnocení písma, a tou je rychlost písma.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Současné předlohy písma na primární škole jako součást reforem ve školství. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Současné předlohy písma na primární škole jako součást reforem ve školství v seznamech

2018  60%Prvopočáteční čtení a psaní
2014  %Současné předlohy písma na primární škole jako součást reforem ve školství
2012  %Vybrané kapitoly z elementárního čtení a psaní