Solfánci a Sluneční královna přehled

Solfánci a Sluneční královna
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451288/bmid_solfanci-a-slunecni-kralovna-T1V-451288.jpg 4 28 28

Pohádkový příběh o otevřených srdcích a odvaze být sám sebou. O tom, že naší největší zbraní je úsměv a naším největším kouzlem slovo. Solfánci jsou vesmírné bytosti, tóny, které svým zpěvem udržují vesmír v harmonii. Jednoho dne však uzavřou svá srdce, poruší rovnováhu a vesmíru hrozí zánik. Solfánci a Sluneční královna se vydávají na planetu Zemi za jeho záchranou. Tam je ale rovnováha už také narušena a v rostlinném světě zuří boj o vodu, půdu a sluneční energii... Dokážou nakonec Solfánci překonat svá zavřená srdce a zachránit nejen planetu Zemi, ale celý vesmír? Odolají nástrahám králů rostlinných říší? A najde i Sluneční královna odpověď na svoji otázku?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Solfánci a Sluneční královna. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

eLiskaS*
23.03.2024 2 z 5

Dvě hvězdy za ilustrace. Příběh má celkem dobrou myšlenku ale pro menší děti je nesrozumitelný, příliš abstraktní a pro starší, které by už mohly pochopit myšlenku, je moc infantilní. Text je často nesrozumitelný, přeskakuje. Knihu pošleme dál a snad najde někoho, kdo ji ocení víc

Luky110812
08.01.2023 5 z 5

Úžasná kniha i příběh. Trošku se blbě čte z barevného podkladu, ale jinak pěkný příběh i obrázky. Syna velice bavila.

čtenářka301
22.01.2022 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se dlouho těšila a nezklamala nás. Vizuálně kouzelná, příběh originální, metaforický i vtipný. Příběh je ke konci trochu zamotanější, tak je potřeba dávat pozor, ale jako celek opět výborné počtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Solfánci a Sluneční královna v seznamech

v Právě čtených1x