Smrtící kód přehled

Smrtící kód https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345675/bmid_smrtici-kod-hh1-345675.jpg 4 222 222

Na washingtonském nádraží se probouzí muž. Zjišťuje, že leží na zemi na pánském záchodku, ale nepamatuje si, jak se tam dostal. Zapomněl, kde bydlí. Nemůže si vybavit ani své jméno… Je leden 1958, svět ovládá studená válka a závod o dobývání kosmického prostoru. Na mysu Canaveral začalo odpočítávání – ke startu se chystá Explorer, největší naděje Spojených států v souboji se Sovětským svazem. V souboji, který proti sobě postaví čtveřici lidí. Kdysi je pojilo přátelství, láska. A jedním z nich je Luke Lucas, jenž si momentálně na nic nevzpomíná. „Follett je po čertech dobrý vypravěč.“ Entertainment Weekly A platí to i pro Smrtící kód.... celý text

Literatura světová Thrillery Historické romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Code to Zero , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící kód. Přihlašte se a napište ho.

burilltomas
20.02.2024 5 z 5

skvělý Follet jako vždy:) opravdu thriller v knize

princesse
15.11.2023 4 z 5

Opět hezké čtení, tentokrát tam trochu něco chybělo, abych dala plný počet hvězd. I když by se to slušelo, s ohledem na děj knihy. Určitě ale nejsem zklamaná, skvěle se kniha četla a opět jsem spokojená. Zcela jistě si dopřeji i další autorova díla. Doporučuji.

jarda155
01.10.2023 5 z 5

Špionážní román z prostředí závodů o dobývání vesmíru.
Jednoduchý, čtivý.Minulost dokresluje přítomnost.
Komorní obsazení, kdy se to hlavní motá kolem pěti osob.
Bez mobilů a internetu :)

Vychází Vypravěč, Magie havranů a další knižní novinky (41. týden)

09.10.2022

Knižní novinky (12. - 23.6.)

12.06.2017

Kniha Smrtící kód v seznamech