Smrteľný strach přehled

Smrteľný strach https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336361/bmid_smrtelny-strach-Cxm-336361.jpg 4 220 220

Doktor Jason Howard,internista z veľkej bostonskej nemocnice sa ocitne v situácii,s ktorou sa nemôže zmieriť - šokujúco nečakane mu umierajú pacienti.Čoskoro zistí,že v celej nemocnici sa rapidne zvýšil počet úmrtí pacientov,ktorí len nedávno absolvovali preventívnu prehliadku a boli v celku zdraví.A príčina smrti?Päťdesiatnici v priebehu niekoľkých týždňov zostarnú a vzápätí zomrú ako storoční starci.Lekár sa pustí do zápasu s neznámym nebezpečenstvom.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Mortal Fear , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrteľný strach. Přihlašte se a napište ho.

Hakate
03.09.2022 3 z 5

Knihy od Cooka mám ráda, a ráda se k nim vracím.
Napínavé, čtivé, skvělá zápletka, jako vždy.

Belanna
29.10.2021 4 z 5

Opět skvělý thriller z oblasti genetiky a výzkumu, napínavé, plné akce. Četlo se dobře.

evvva
16.05.2021 3 z 5

Tak já nevím, druhý pokus se po létech vrátit k Cookovi a podruhé bohužel zklamání, sice ne tak velké jako u Sfingy, ale zklamání to bylo. Asi jsem se zmlsala krimi příběhy čtenými v nedávné minulosti...tady sice zajímavý nápad, ale bez špetky napětí, spádu, vyústění, všeho jako by se autor dotkl jen tak mimoděk a okrajově....Robine, sorry , ale opouštím tě na pár let nebo napořád

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrteľný strach v seznamech

v Právě čtených1x