Smrteľná procedúra přehled

Smrteľná procedúra
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225607/smrtelna-procedura-225607.jpg 4 39 39

Joanna Blalocková série

Súdna patologička Dr. Joanna Blalocková objaví spojivo medzi utopeným milionárom, vraždou ruskej imigrantky a výskytom nezvyčajne ťažkého prípadu rakoviny u dvoch pacientov, ktorí sa podrobili novej experimentálnej liečbe. Stopa vedie do utajeného biogenetického laboratória, kde skupina výskumníkov pracuje na výrobe zázračného séra, ktoré môže mať obdivuhodné liečivé účinky, ale v niektorých prípadoch vyvoláva príšerné, dosiaľ nepoznané formy rakoviny. Vyšetrovanie skomplikuje nález cintorína ľudských embryí, rovnako ako mŕtvoly, ktorú vraj má na svedomí Sara Ann Moorová, skutočná femme fatale. Moorová je skúsená nájomná vrahyňa, ktorej pozornosť sa tentoraz zameriava na Joannu Blalockovú.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Fatal Care , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrteľná procedúra. Přihlašte se a napište ho.

maličkán
26.09.2021 5 z 5

Kniha jakož i jiné od autora velice povedená. Špatně se od ní odcházelo. Thriller z lékařského prostředdí - doporučuji.

georginaa
14.10.2020 5 z 5

Další díl patoložky Joanny, tentokrát přijde na poněkud zvláštní shodu. Její mrtví pacienti před smrtí prodělali experimentální léčbu které podlehli. Na pomoc ji přijde Jake detektiv z oddělení vražd. Opět příběh s napínavým rozuzlením.

Jiparis
11.09.2019 4 z 5

Genetický výzkum je mi velmi vzdálený, ale přesto se kniha dobře četla. Myslím, že etickým dopadům vědeckých pokusů bude třeba věnovat velkou pozornost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrteľná procedúra v seznamech