Smršť přehled

Smršť
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458796/bmid_smrst-xln-458796.jpg 3 760 760

Nočná jazda autom, naokolo tma a ľudoprázdna pustina. Za tebou prízrak stareny v pohrebných šatách, ktorý je bližšie zakaždým, keď čo i len na chvíľu zastaneš... Fenomén halného vetra je v Poľsku dobre známy a zdokumentovaný. Keď fúka, stúpa počet násilností, nehôd, vrážd aj samovrážd. Ako však tento vietor súvisí s prekliatym cestným úsekom pri Západných Tatrách a s prízrakom stareny v čiernom, ktorý sa tam zjavuje? Hrdinovia nového Karikovho mysteriózneho trileru zažívajú tú najhoršiu nočnú moru. V pustom regióne poľsko-slovenského pohraničia ich prenasleduje veterný démon, pred ktorým niet úniku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smršť. Přihlašte se a napište ho.

Čtenářka73
03.06.2024 4 z 5

Karika je mistr v budování napětí. Z prvních dvou třetin knížky jsem byla nadšená, psychologicky dokonale hororová atmosféra. Měla jsem velká očekávání, ale konec mě trochu zklamal. Na druhou stranu sama nevím, co by autor musel vymyslet, aby přeskočil laťku nasazenou na začátku.

knihomolka.olga
02.06.2024 3 z 5

Videla jsem nejdriv film, pak precetla knihu, ale me nezaujala. Bohuzel.
Stalo se mi to same s Trhlinou.
Co ted? Dat jeste autorovi sanci ?

Lenka4
27.05.2024 3 z 5

Tento příběh není příliš velká brnkačka na nervy. Proto lépe vynikne psychické obnažování hlavních postav. Když se k vlastním démonům přidá další zvenčí, nepřekvapí jimi zvolený způsob úniku. Oceňuji pokus o vědecké odstranění přízraku. Snad autor v nějaké další knize předloží jiný nápad, který bude opravdu účinný.

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Jenže vůle žít je silnější než rozum. Kdyby to tak nebylo, dobrá polovina lidí by se zabila už během dospívání. A druhá později, když se život předvede v plné nádheře.

Kniha Smršť v seznamech

v Právě čtených14x