Slza přehled

Slza https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425113/bmid_slza-FCb-425113.jpg 3 446 446

Atlantida (Lauren Kate) série

Sedemnásťročná Eureka má za sebou krutú skúsenosť. Auto, ktorým sa spolu s mamou viezie po Sedemmíľovom moste na letisko v Miami, zmietne obrovská vlna do mora. Mama zahynie, Eureka sa vracia do života s ranami na duši i na tele. Nedarí sa jej včleniť do otcovej novej rodiny, po pokuse o samovraždu odmieta pomoc psychologičky, zanevrie aj na cezpoľný beh, ktorý predtým mala veľmi rada. Zo smútku ju vytrhne stretnutie s Anderom, tajomným chlapcom, ktorý sa objavuje v tých najnečakanejších chvíľach. A keď si Eureka prevezme dedičstvo po mame – medailón s lapisom lazuli, hromový kameň a knihu napísanú nezrozumiteľným jazykom, začnú sa okolo nej diať čudné veci. Čoraz väčšmi sa presviedča, že matkina smrť nebola náhodná. Ale čo znamená varovanie, že nikdy nesmie vyroniť jedinú slzu?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (SK)

Teardrop , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slza. Přihlašte se a napište ho.

Levantine
03.04.2023 2 z 5

Citala som ju nasilu, mna to hodne nudilo a kedze som mala doma aj dvojku, davala som tomu sancu. Ale fakt nuda, cele to bolo take nezazivne...ten koniec bol konecne nieco zaujimave ale inak za mna slabota.

mina_harker
22.09.2022 3 z 5

Zajímavá young adult fantasy. Podivuji se tak nízkému hodnocení, knihy nesrovnatelně horší mívají vyšší hodnocení.

Kaila146
25.12.2021 3 z 5

Příšerně, ale příšerně pomalý rozjezd. Nudila jsem se a nemohla se dočkat konce knihy.
Konec byl moc fajn, stalo se tam hodně věcí najednou, ale nebylo to úplně ráz na ráz, takže jsem se v tom dobře orientovala (ne jako v jedné nejmenované knížce).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slza v seznamech

v Právě čtených11x