Ako sa stať pirátom přehled

Ako sa stať pirátom https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72424/ako-sa-stat-piratom-72424.jpg 4 99 99

Voľné pokračovanie knižky Ako si vycvičiť draka vám priblíži, ako sa malý vikinský chlapec Štikút Strašný Šťukovec III. stal pirátom. Jeho kmeň Chlpatých chuligánov sa podujal na ďalšie zo svojich krkolomných dobrodružstiev a vybral sa hľadať dávno stratený poklad prapredka Temnobrada Sivého. Schopnosťou nezosypať sa zoči-voči smrti, odporovať neustálemu hnevu námorníkov či vyviaznuť z otroctva Štikút opäť potvrdil, že napriek svojej ustráchanosti a neduživej postave je tým pravým nasledovníkom svojich najstatočnejších predkov. Knižka plná vtipu, napätia a živých kresbičiek poteší každého priaznivca detskej fantasy literatúry.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

How to Be a Pirate

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako sa stať pirátom. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
07.05.2024 4 z 5

Četla naše devítiletá dcera, série ji moc baví, ale v tomhle díle se jí nelíbilo, že se Bezzubka šťoural v nose.

Luigi1
12.03.2024 5 z 5

Moc se nám to s vnoučaty líbilo

StateOliver
25.11.2023 4 z 5

Dal jsem tomu čtyři hvězdičky, protože půlka knihy byla o výpravě za pokladem Truchlovouse Trudného. Těšil jsem se na více příhod.
Líbí se mi nová postava Alvin Proradný. Jinak je to dějově dobré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako sa stať pirátom v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x