Všechny sladké zítřky přehled

Všechny sladké zítřky https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61040/mid_vsechny-sladke-zitrky-Z1Y-61040.jpg 4 120 120

Skye O'Malley série

Pokračování osudů Skye O'Malleyové, odvážné krasavice s havraními vlasy a smaragdovýma očima. Skye se stává pěšcem v neúprosné válce mezi anglickou královnou Alžbětou a skotskou královnou Marií. Sama bez pomoci bojuje za své děti. Na příkaz Alžbětin se vdává za krutého Duc de Beaumont de Jaspre. Avšak dovídá se z Alžíru, že její předchozí muž snad ještě žije. Odvážný útěk ji vede k touze jejího srdce. Skye je ženou stvořenou k tomu, aby byla milována ale příliš hrdou na to, aby se řídila čímkoli jiným než hlasem své vášnivé duše.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

All the Sweet Tomorrows , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny sladké zítřky. Přihlašte se a napište ho.

PREBURDA
19.11.2023 4 z 5

Nu, co k této knize a vůbec celé sérií napsat............příběh krásný, rozvíjející se, doslova bych řekla, vtáhne čtenáře do knihy. Představíte si vše, to autorka knih opravdu umí. Nevím, zda spisovatelka trpěla psychologickou poruchou nymfománie, poněvadž kniha přílišnými až nechutnými opakovanými vsuvkami sexu, hraničily až pornem v psané podobě. Celý krásný příběh o Skye mohl být o to krásnější a romantičnější i bez těchto neustále se opakujících popisů postelových orgií.

Monkas1
23.10.2021 5 z 5

Doporučuji

Leona91
20.02.2021 5 z 5

Skvělá četba, Skye je má nejoblíbenější hrdinka od autorky. Ke knize se ráda vracím, jen mě nesmírně mrzí osud lorda Burkeho. Byl to můj nejoblíbenější manžel. Každopádně kniha se čte jedním dechem. Celá série je geniální.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všechny sladké zítřky v seznamech

v dalších seznamech1x