Zradená přehled

Zradená
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52310/skola-noci-zradena-52310.jpg 4 1380 1380

Škola noci série

Upírske mláďa Zoey Redbirdová si už zvykla na život v Škole noci a vyrovnala sa s nezvyčajnou mocou, ktorú dostala od bohyne Nyx. Stala sa vodkyňou Dcér tmy, najväčšmi ju však teší, že si našla skutočných a oddaných priateľov, a napriek pokusu nevlastného otca a matky verejne ju ponížiť si získala aj úctu profesorov i veľkňažky Neferet. Konečne má pocit, že niekam patrí. Dokonca má chlapca... a možno aj dvoch... Vtedy sa nájdu telá dvoch zavraždených chlapcov a stopy vedú do Školy noci. Zoey cíti, že niečo nie je v poriadku. Zrazu je toho na ňu priveľa – prvý obrad, ktorý povedie ako vodkyňa Dcér tmy, omamné zakázané flirtovanie, ktoré jej komplikuje život, a smrť v Škole noci. To všetko ju zasiahne naraz, ale musí to ísť bokom a Zoey hľadá odvahu i silu postaviť sa zoči-voči zrade a využiť svoju nevšednú moc na záchranu blízkych. ... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Betrayed , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zradená. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
05.03.2024 4 z 5

Pokračuje to ve stejném duchu, ale je to příjemné. :)

NikoLen
09.08.2023 1 z 5

Tuhle knihu bohužel ani nedočtu, vůbec mi nesedí jak je napsaná - jazyk nebo formulace vět, závorky skoro u každé třetí věty - přijde mi to jako deník 14tiletý holky, kdybych ji četla tak cca před 15ti lety kdy mi bylo náct tak asi OK... ale na tohle už jsem asi stará :-D

KatnissLavender
17.06.2023 4 z 5

První díl této série pro mne byl milým překvapením, měla jsem spíš negativní očekávání (přeci jen už dlouho nejsem cílovou skupinou pro tuto sérii) a proto nebylo zase tak těžké mě mile překvapit. Do druhého dílu už jsem ale šla s očekáváním poměrně velkým a rozhodně jsem nebyla zklamaná. Troufám si tvrdit, že kdybych byla náctiletá, byla bych nadšená. Jdu se rovnou pustit do třetího dílu! ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zradená v seznamech

v Právě čtených12x