Škandalózne manželstvo přehled

Škandalózne manželstvo
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112211/bmid_skandalozne-manzelstvo-LTF-112211.jpg 4 145 145

Lady Margaret po prvýkrát stretáva príťažlivého Sebastiana ešte ako dieťa. Vtedy ešte netuší, že raz bude žiť ako chovanica jeho otca grófa z Edgewoodu v nádhernom rodinnom sídle, zatiaľ čo Sebastian po tragických udalostiach odíde nevedno kam. Margaret sa rozhodne nájsť ho za každú cenu a priviesť domov...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Marriage most scandalous , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Škandalózne manželstvo. Přihlašte se a napište ho.

Lembac
12.12.2023 3 z 5

První polovina knížky se jevila jako celkem příčetný román pro ženy. Sice se mi nezdálo, že by mladá dívka tehdejší doby jen tak společensky "přežila" rozvod a odluku od manžela, ale budiž. Ovšem všemu nasadil korunu závěr tohoto (vele)dílka. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem se ke konci knihy propracovala až po půlnoci, ale rozuzlení jsem si musela přečíst dvakrát, abych pochopila kdo, kde, jak a proč.
I přes očividná slabá místa se mi knížka líbila a musím říct, že mě pobavila. Je možné, že spíš nechtěně, ale i to se počítá. ;-)

turecko76
21.03.2022 3 z 5

Prvni pulka knihy me bavila moc, nejspise diky rozvijejicimu se vztahu zamotanemu do velke zahady. Druha pulka uz byla spise detektivka a me trochu chybelo to napeti mezi hlavnimi hrdiny. Obecne je ale kniha napsana pekne.

petraj30
13.11.2020 4 z 5

Byl to celkem pěkný a povedený příběh s detektivní zápletkou.
Margaret byla v mnoha ohledech strašně naivní, ale jinak velice milá. Sebastian byl tvrdohlavý a neústupný, což není u těchto hrdinů žádným překvapením:-).
Ta detektivní část byla v celku zajímavá, ale já bych si s ní víc vyhrála a možná i víc rozepsala.
Ale jinak to bylo moc pěkně napsané, rychle a dobře se to četlo. Taková nenáročná chuťovka na jedno dopoledne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Škandalózne manželstvo v seznamech

v Právě čtených1x