Setkání přehled

Setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510078/bmid_setkani-uIN-510078.jpg 4 36 36

Chtěli jste vědět, jak se měl po skončení knihy Bastian? Zda Tristan zůstal s Mikem nebo jestli králíček nakonec vyrostl? Od toho je tu nová kniha povídek, která byla napsána přímo na přání čtenářů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Setkání. Přihlašte se a napište ho.

LucySmile
31.12.2023 5 z 5

Skvělé doplnění předchozích knih. Jen mi stále chybí kniha Na krev, kterou nemůžu sehnat :/

JitulHa
10.09.2023 4 z 5

Setkání je soubor povídek, kde se tedy přirozeně setkáváme se všemi hrdiny z autorčiných doposud vydaných knih. A byl to vážně skvělý nostalgický výlet!
Na krev: jediná kniha od autorky, kterou jsem ještě nečetla. Nicméně povídkám jsem neodolala a přečtené je mám, byť jsem si tím vlastně prozradila celý děj, ale co už. Co říci více, ten příběh je zkrátka jedno ohromné tabu!!
Bunny: tahle kniha mě bavila od začátku až do konce. Proto ani u povídek tomu nemohlo být jinak. Rush je úžasná postava se vším všudy.
Trochu víc: Evan společně s Danem jsou moji vůbec nejoblíbenější hrdinové, co se týče tohohle univerza. Hrozně mě baví, jak jsou každý úplně jiný a neskutečně se doplňují. Jejich povídky jsem uvítala s patřičnou dávkou nadšení. Prostě zase další střípky ze života téhle dvojky, paráda!
Trochu dál, Trochu moc: asi takto - Mike je Mike, ten už jiný nebude. Takový neskutečný mrzout a přesto ho máme rádi, přesně jaký je.
V pasti: zřejmě úplně všichni čtenáři byli nejvíce zvědaví na povídky vztahující se právě k této knize, jakože co si budem... Byla zde ale pouze jedna jediná, která navíc byla na webu autorky k přečtení dávno před vydáním tohoto souboru povídek. To má být nějaký vtip??! Nebo se skutečně ještě dočkáme samostatného pokračování???
Zrcadlo: kniha, která mě zaujala ze všech autorčiných příběhů asi nejméně, Nebyla špatná, jen byla prostě průměrná. Nicméně povídky jako takové se povedly a byly milým doplňkem celého předchozího děje.
Závěrem, jedná se o krásnou třešničku na dortu, nezbytnou pro všechny čtenáře uvedených knih.

Rainbowdreamer
12.06.2023 5 z 5

Povídková kniha známé české autorky LBGT románů. Až v průběhu čtení jsem si uvědomil, že jde o krátké příběhy navazující na předtím vydané její knihy, které jsem si ale přečetl až následně, a pak jsem se k Setkání rád vracel. Přesto jsem se v rámci možností byl schopen zorientovat a jednotlivé povídky jsem přečetl s velkou chutí. A o to více jsem byl navnaděn na přečtení i těch předchozích knížek. Jen škoda, že text neprošel pečlivější editací, je tam dost překlepů a chyb, které člověka vytrhávají z ponoření do děje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Setkání v seznamech

v Právě čtených2x