Zimní soumrak přehled

Zimní soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41049/zimni-soumrak-41049.jpg 4 50 50

Sestry Drakeovy série

V dalším samostatné příběhu o sestrách Drakeových autorka opět mistrně spojuje napětí, tajemno a romantické city v harmonický celek. Kamila Drakeová se vrací domů, právě když celé městečko žije přípravami na tradiční vánoční festival. Kamila podlehne vzrušené atmosféře a rozhodne se otevřít si obchůdek s knihami v krásné staré budově. S úpravami jí pomáhá místní stavitel Matt Granite, bývalý voják a zvěd, kterého záhadná a smyslná žena nesmírně přitahuje. Není to však šťastná volba – v podzemí domu se skrývá stovky let staré zlo. Otřesy půdy poškodí základy domu i pohřební kryptu ležící pod nimi a uvolní tajemné síly. I když je Matt odhodlán chránit Kamilu od rána do večera, ta dobře ví, že bez pomoci svých sester obdařených nadpřirozenými schopnostmi nemůže zvítězit.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

The Twilight Before Christmas , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zimní soumrak. Přihlašte se a napište ho.

berka4151
15.07.2019 2 z 5

Vlastně jsem nepochopila, jestli v té knížce šlo hlavně o sex, nebo o tajemný příběh o nadpřirozenu. To první bylo vylíčené důkladněji.

vlasta2013
11.06.2019

Kniha se mi líbila, je to taková oddychovka. Škoda jen, že v česku nevyšly i poslední díly.

MOu598
24.04.2017 2 z 5

Podrobně popisované sexuální scény. Jinak skoro nic. První díl byl o trochu lepší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zimní soumrak v seznamech

v dalších seznamech2x