Zimní soumrak

Zimní soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41049/zimni-soumrak-41049.jpg 4 50 9

Sestry Drakeovy série

V dalším samostatné příběhu o sestrách Drakeových autorka opět mistrně spojuje napětí, tajemno a romantické city v harmonický celek. Kamila Drakeová se vrací domů, právě když celé městečko žije přípravami na tradiční vánoční festival. Kamila podlehne vzrušené atmosféře a rozhodne se otevřít si obchůdek s knihami v krásné staré budově. S úpravami jí pomáhá místní stavitel Matt Granite, bývalý voják a zvěd, kterého záhadná a smyslná žena nesmírně přitahuje. Není to však šťastná volba – v podzemí domu se skrývá stovky let staré zlo. Otřesy půdy poškodí základy domu i pohřební kryptu ležící pod nimi a uvolní tajemné síly. I když je Matt odhodlán chránit Kamilu od rána do večera, ta dobře ví, že bez pomoci svých sester obdařených nadpřirozenými schopnostmi nemůže zvítězit.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

The Twilight Before Christmas , 2003

berka4151
15.07.2019 2 z 5

Vlastně jsem nepochopila, jestli v té knížce šlo hlavně o sex, nebo o tajemný příběh o nadpřirozenu. To první bylo vylíčené důkladněji.

vlasta2013
11.06.2019

Kniha se mi líbila, je to taková oddychovka. Škoda jen, že v česku nevyšly i poslední díly.

MOu598
24.04.2017 2 z 5

Podrobně popisované sexuální scény. Jinak skoro nic. První díl byl o trochu lepší.

Tevik
28.02.2016 5 z 5

Trochu jiný příběh než ostatní tři.Sestry nebojují proti smrtelníkovi,ale nadpřirozenu.Škoda posledních třech dílů.

Melounek13
23.08.2014

Proč nevišli posledni 3knihy tady v česku?

Nuttelka
10.07.2013 5 z 5

paráda, knížka mě opět moc bavila...

pirin
14.10.2012 5 z 5

Mne se moc libilo vse co bylo vydano z te serie ...bohuzel dle maleho zajmu nevydali celou...kouzla byla roztomila a pochopitelne zadne zlo nemohlo mit navrh, protoze sestrty drzeli spolu. Libilo se mi to i z jineho duvodu - pripomnelo mi to nasi babicku, ta nam vtloukala to same, ze pokud rodina drzi pospolu, nikdo ji nemuze ublizit ...a protoze dle naseho dedecka byla babicka stara carodejnice, zrejme do toho vkladala nejake kouzlo, protoze ten jeji odkaz funguje do dnes :-)

Evaevelína
28.09.2012 3 z 5

taky nenáročná kniha,ale pěkná.Docela jsem se i pobavila,asi mám velkou představivost.Obálka je moc pěkná.Co mě štvalo bylo, když Kamilu začal oslovovat Kamilko,to mě nesedlo.

trpaslyk
13.05.2012 1 z 5

Velmi jednoduchý, prvoplánovitý a přímočarý příběh, který nenabízí žádné zajímavé zvraty, vedlejší dějové linie, složitější vykreslení postav ani nic jiného, co by mohlo čtenáře zaujmout. Zhruba polovinu knihy tvoří podrobně popisované sexuální scény mezi Mattem a Kamilou, kdy prožívají stále větší a větší rozkoše. Přestože je několikrát v knize zdůrazněno, že sestry Drakeovy jsou jediné, kdo v městečku ovládá kouzla, několikrát se zadaří něco nadpřirozeného i jiným postavám. Jako by všichni poblíž měli skvělé schopnosti. Ani hlavní dějová linka není ničím zajímavá, prostě je jasné, že se všechno povede a holky Drakeovic všechno svými kouzly vyřeší. Všichni v městečku jsou navíc na jejich schopnosti dávno zvyklí, takže prostě jen přihlížejí a berou jako úplně normální, když před jejich zraky děvčata bojují s mlhou, s temnými silami apod.
Tolik chyb, jako je v téhle knize, jsem už dlooouho neviděla. Chybí písmenka, tečky na konci vět, jsou tam zpřeházená písmena, prostě šílené. Redakční úprava asi neproběhla.

2010  72%Kouzlo ve větru
2010  77%Zimní soumrak