Saturnin zasahuje přehled

Saturnin zasahuje https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537891/bmid_saturnin-zasahuje-66377243b182d.jpg 4 256 256

Saturnin série

Legendární sluha Saturnin se vrací – a pojede lyžovat! Do malebného prostředí zasněžených Orlických hor se vydá opět v doprovodu starých známých: věčně nesnesitelné tety Kateřiny, jejího neotesaného synka Milouše, sarkastického doktora Vlacha i laskavého dědečka, který má po kapsách zásobu povedených historek. Kdo tímto dobrodružstvím prosviští s elegantními obloučky? Komu se podaří salto nazad? A pro koho se tentokrát rozezní svatební zvony?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Saturnin zasahuje. Přihlašte se a napište ho.

jiri4861
30.03.2024 4 z 5

Krásné rozhlasové zpracování. Zvlášť teta Kateřina a její přirovnání, nebo hlas Milouše opravdu vynikal.

misa.lemperova
07.01.2024 4 z 5

Jelikož pokračování “originálního Saturnina se nedočkáme, je fajn, že se toho pan Macek odvážně ujal a myslím, že poměrně dobře. Kniha je opět tak Saturninovsky sarkastická a cynická! Taková oddechovka, která vás při čtení určitě několikrát pobaví.

Vidlička
25.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Knížka to má být milá, úsměvná, pohodová a saturninovsky prvorepubliková. A přesně taková je. No, a konečně čtenář dostal to, co na konci dobrého příběhu očekává!!!

Já nejsem vůbec proti, že jsou tato tři pokračování.

Knižní novinky (39. týden)

20.09.2020

Kniha Saturnin zasahuje v seznamech