Sandy přehled

Sandy https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489189/bmid_sandy-nGq-489189.jpeg 4 270 270

Vested Interest série

< 7. díl

Za každým úspěšným mužem stojí žena. Co se stane, když jste ženou, která stojí za celým týmem? Poslední kniha podle USA Today nejprodávanější série Vested Interest. Sandy Prestonová je již léta matkou, přítelkyní, důvěrnicí a vůdčí silou mužů v BAM. Ti teď mají nové životy, a ten její se drasticky změnil. Může jít dál, a najít lásku podruhé? Přijmou ty změny muži, které považuje za svou rodinu?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Sandy , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sandy. Přihlašte se a napište ho.

Lee7
24.02.2024 4 z 5

Krásné zakončení celé série. Moc se mi líbil jejich příběh, útrapy a ano něco, co se hold v životě stává.

Luciee113
11.12.2023 5 z 5

Sandy mě bezpochyb dostala do kolen. Je to dokonale napsaný příběh plný lásky i starostí. Dokázala jsem se vžít do její radosti i strachu. Naprosto dokonale popsané pocity.

V.Marie
25.10.2023 3 z 5

Myslím, že kdyby autorka nevzala čtenáře za zavřené dveře, nic by nezkazila. Číst o tom, jak má babi s dědou sex fakt nechceš. Nehledě na to, že Jordan v jeho věku má dost velký apetit a stejně funkční nádobíčko, jak ostatní o 30 let mladší.

10 právě čtených knih podle uživatelů (únor)

15.02.2022

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022

Kniha Sandy v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech5x

láska pro ženy romantika šedesátka (věk)

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley