Nad propastí přehled

Nad propastí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394604/mid_nad-propasti-r4n-394604.jpg 4 47 47

Sága rodu Courtneyů série

Saffron vyrůstá na rozlehlém keňském statku v bystrou dívku toužící po vědění a dobrodružství. Díky své ctižádosti nastoupí studia v anglickém Oxfordu. Během pobytu na starém kontinentě se seznámí s německým idealistickým mladíkem Gerhardem a vzájemně oba zcela propadnou svému kouzlu. Jejich štěstí netrvá dlouho – brzy ho překazí bouře druhé světové války, která je postaví na opačné strany válečné fronty.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

War Cry , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nad propastí. Přihlašte se a napište ho.

aji
22.02.2024 4 z 5

Až po přečtení a podivně otevřenému konci jsem zjistila, že kniha je součást série.
Jsem velice naváděná na další tituly, jen nevím,kdy je stihnu všechny přečíst.

Kniha mě velice bavila, najdete v ní vše od lásky, přes válku, až po statečnost i zradu.

Mira7
05.12.2022 5 z 5

První kniha, kterou jsem od Wilbura Smithe přečetl. Vím, ze jich napsal spousty, ale nějak jsem kolem nich jen procházel... Vždy jsem zvědavý, jaký čtenářský zážitek mi kniha od pro nového autora přinese. Asi jsem čekal, že kniha bude více zaměřena na Afriku, ale jinak skvělé čtení na každé stránce. Děj knihy je propracovaný a obsáhlý. Život postav je rozprostřen mezi a do období dvou světových válek s množstvím historických reálií a samotným silným příběhem.

Kacatko86
13.02.2022 4 z 5

Wilbur prostě umí... i když kniha o Afriku (přírodu) téměř nezavadila, tak to bylo poutavě napsané. Kniha dobrodružná a o náhody v ní není nouze všichni se setkávají se všemi z předchozích dílů, divím se, že neobživl i sir Francis z 16. století. Ale ne,i když to bylo neuvěřitelné, tak se mi román líbil a doufám, že se dozvíme jak to dopadlo se Saffron a Gerhardem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nad propastí v seznamech

v Právě čtených1x