Ryšavý John přehled

Ryšavý John https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230038/bmid_rysavy-john-NBi-230038.jpg 3 4 4

Do provinčního městečka Sommerville na mexickém pomezí přijíždí psanec na útěku, zvaný Ryšavý John, aby objednal pohřeb pro místního šerifa Carpentera. Má s ním totiž nevyřízené nějaké účty z dávné minulosti... Tak začíná příběh plný nečekaných zvratů, který nakonec vyústí v překvapivé rozuzlení.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ryšavý John. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
17.02.2022 4 z 5

Tak takovéto rozuzlení jsem opravdu nečekal.

mi-380
06.06.2021 3 z 5

Horko, sucho, prach, mouchy, práce, dřina, galeje - mé dojmy ze soboty v chaloupce po předcích, westernová nálada širých vyprahlých prérií je navozena. Hrabu v bedně s rodokapsy, do ruky mi padá povídka z divokého západu. Dalo se to čekat, jednoduchá a stručná oddechovka, rychlé řemeslo psané ve stylu: „Děti, napište dnes vyprávění o tom, co jste prožily o víkendu. Cože? Nic jste neprožily? Tak si něco vymyslete, třeba o zlých lotrech a hodných kovbojích.“
55 % (jsem první hodnotící!).
...
„Přišel jsi mě zabít, přišel ses mstít?“
„Mstít? Ne, proč? Přišel jsem zjednat spravedlnost a potrestat vraha, když to nedokázaly soudy tohoto státu.“
„Hraješ si na spravedlnost, Johne?“
„Ne, nehraji si na ni. Já jsem spravedlnost, a už brzy spolu zúčtujeme. Ale teď ještě ne, Carpentere. Teď tě ještě nechám odejít, abych...“

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ryšavý John v seznamech

v dalších seznamech1x