Ruská literatura XIX. století v kontextu evropských literatur (Osobnosti a dialog literatur) přehled

Ruská literatura XIX. století v kontextu evropských literatur (Osobnosti a dialog literatur) https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512622/bmid_ruska-literatura-xix-stoleti-v-kont-aNx-512622.jpg 4 1 1

Tento přehled ruské literatury XIX. století by rád informoval čtenáře o jejím vývoji a jejích hlavních představitelích, kteří tvoří páteř tohoto vývoje. Jména těchto osobností stojí v záhlaví kapitol, které obsahují i stručné charakteristiky dalších autorů, jejichž dílo aktivně zasáhlo do literárního života doby. Tento přístup výkladu je akcentován při sledování kontaktů ruských spisovatelů a jejich tvorby s literaturou evropských zemí... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ruská literatura XIX. století v kontextu evropských literatur (Osobnosti a dialog literatur). Přihlašte se a napište ho.

Alethea_k
28.06.2023 4 z 5

Skvělý přehled pro studium literatury. Díky němu lze lépe pochopit kontext. Nejlépe zpracované "učebnice" ruské literatury, které se mi dostaly do ruky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ruská literatura XIX. století v kontextu evropských literatur (Osobnosti a dialog literatur) v seznamech