Rukověť bojovníka světla přehled

Rukověť bojovníka světla https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537877/bmid_rukovet-bojovnika-svetla-66376ea8f1b80.jpg 4 300 300

Oblíbený autor ve svých inspirujících krátkých textech vede posluchače k tomu, aby vyšel vstříc nejistotě života a naplnil svůj jedinečný osud. Audiokniha, která se může stát průvodcem na každodenní cestě k vnitřnímu zrání, vychází z duchovních tradic různých zemí a klade důraz na základní lidské hodnoty, nutnost nepřestávat hledat pravdu a také ji žít. Svým nenapodobitelným způsobem tak Paulo Coelho ukazuje, že bojovník světla může ožít v každém z nás. Je třeba jen vidět a vnímat, že být naživu je zázrak, nebát se prohrávat, nepodléhat malomyslnosti a únavě a nepřestávat věřit v lásku.... celý text

Literatura světová Fejetony, eseje Osobní rozvoj a styl
Vydáno: audiokniha , Tympanum

O Manual do Guerreiro da Luz , 1997

Interpreti: Taťjana Medvecká , Marek Němec

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rukověť bojovníka světla. Přihlašte se a napište ho.

Janadvorackova
12.05.2024 3 z 5

Každý z nás je bojovník světla. A musíme si sami uvědomit, jak svou cestou půjdeme.
Jednoduché.
Co už jednoduché není, jsou některé "poučky."
Všeobecně motivační literaturu spíš nevyhledávám, ale tady jsem dala "na autora."
A potěšilo, že citoval Sun-C. Říkala jsem si, kdy s ním vyrukuje, protože některé poučky byly v podobném duchu. Tak nezklamal.
Vesměs je dobré si uvědomit, že nejsme otroky druhých, máme jít za svými sny a musíme se naučit říkat "ne." Povznést se nad pitomosti a blbcům nedávat druhé šance. Prostě nemarnit čas zbytečnostmi.
Já to říkám tak, že když je na Zemi osm miliard lidí, můžeme devětadevadesát procent poslat do háje a stejně jich kolem nás zbude víc než dost. A i to je uklidňující.

drakamena
08.02.2024 2 z 5

Některé zajímavé myšlenky, navíc v době, kdy jsem je opravdu potřebovala slyšet. Celkově ale zase nic zvláštního. Hlavně proto, že mi připadalo, jako by se úvahy občas navzájem popíraly.

Natyna3
20.09.2022 3 z 5

,,Až do konce života měj na paměti vše dobré, co vzešlo z obtíží. Je to důkaz tvých schopností, který ti dodá sebedůvěru před jakoukoli překážkou."

,,Každý bojovník světla už se někdy bál jít do boje.
Každý bojovník světla už kráčel cestou, jež nebyla jeho.
Každý bojovník světla už trpěl kvůli malichernostem.
Každý bojovník světla už si myslel, že není bojovníkem světla...
Každý bojovník světla už zradil někoho, koho miluje.
Proto je bojovník světla; protože tím vším prošel a neztratil naději, že se polepší."

Knižní novinky (20. týden)

16.05.2021

Kniha Rukověť bojovníka světla v seznamech

v Právě čtených9x
v dalších seznamech4x