Sváděj mě znovu přehled

Sváděj mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114124/svadej-me-znovu-114124.jpg 4 64 64

Rosebuds série

2. díl

Záhadný lord Gabriel Kenyon se vrací z ciziny a neočekávanou shodou okolností se stává poručníkem Kate Talisfordové, dívky, již před čtyřmi lety zradil. Gabriel Kenyon sice přísahal, že ji bude ochraňovat, ale stupňující se náklonnost k temperamentní mladé ženě ho přemáhá stále víc, i když se svému citu urputně brání. A přestože Kate by nejraději neměla nic s mužem, který jí před časem pohrdal, uvědomuje si, že Gabriel je jediný, kdo jí může pomoct získat zpět vzácné umělecké dílo, jež ukradli jejímu zesnulému otci. Během pátrání se Kate snaží přelstít nebezpečné zločince a brzy zjišťuje, že největší dobrodružství pro ni představuje právě vztah ke Gabrielovi, svůdci, jehož objetí v ní vzbuzuje neodolatelnou touhu odhalit jeho tajemství a navždy získat jeho srdce. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sváděj mě znovu. Přihlašte se a napište ho.

kacenka6144
09.01.2024 3 z 5

Historická romanťárna s troškou dobrodružství.

rampapa
30.06.2022 5 z 5

Nádherný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Dádulka67
03.03.2022 odpad!

Popravdě nevím, jak to napsat slušně, ale tato kniha pro mne byla naprostý škvár. Příště se takovýmto pokusům o "americkou rádoby literaturu" v Knihovně obloukem vyhnu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sváděj mě znovu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x