Stříbrná labuť přehled

Stříbrná labuť https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342746/stribrna-labut-gU7-342746.jpg 4 63 63

Restoration série

< 2. díl

Nejnovější hvězda londýnského divadla, Annabella Taylorová, přezdívaná fanoušky „Stříbrná labuť“, tajně touží najít svého šlechtického otce, který před lety opustil matku i ji. Její skutečnou identitu má odhalit, třeba i s využitím své mužné krásy a vášnivých polibků, Colin Jeffreys, markýz z Hampdenu. Annabella je postupně zavlečena do tak složité sítě zrady a podvodů, že jí nezbývá nic jiného než vložit svou důvěru do Colina, který ji tajně přitahuje stejně jako ona jeho...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Silver Deceptions , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stříbrná labuť. Přihlašte se a napište ho.

moudivlacek
25.09.2021 4 z 5

Rychlá, svižná romantika, kdy se nenudíte. Je tu i trochu tajemna a snahy jejich po odkrytí.
Hlavní hrdinové, kteří mají plno společného, byť to tak ze začátku nemusí někdo chápat, se postarají o "vzrušení" společnosti v Londýně. Každopádně to, co začalo flirtem a snahou získat informace, se nečekaně mění v něco víc. Ale každopádně oba hrdinové se musejí naučit zprvu věřit tomu druhému, pak mají šanci na lásku, kterou tak oba dva chtějí a touží po ní.
Jsem s knihou spokojená, odpočinek na sobotní odpoledne.

anelise
24.03.2021 3 z 5

Tato knížka se četla celkem rychle a byla celkem čtivá. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale moc mě nezaujala. Dějem se podle mě hodně podobala prvnímu dílu.

Maruš.D
25.06.2020 4 z 5

Velmi rychle jsem se dostala do děje. Kniha se mi četla dobře, postavy byly fajn a styl psaní na jedničku. Nechyběly romantické a sexy pasáže, které příběh trochu okořenily. Chvilku jsem se ke konci nudila, ale poté Annabell převzala vedení a byla to docela sranda. Konec super a plus i za milý epilog.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stříbrná labuť v seznamech

v Právě čtených2x