Řekni mi svůj sen přehled

Řekni mi svůj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363442/mid_rekni-mi-svuj-sen-OtM-363442.jpg 4 179 179

Někdo ji sleduje. Nemá představu, kdo to může být, kdo jí chce ublížit. Spí neklidně a každé ráno se budí s pocitem hrozící katastrofy. Tak začíná román S. Sheldona, který vyvolává mrazení v zádech. Tři mladé ženy Ashley, Toni a Alette jsou podezřelé ze série brutálních vražd. Pak je pachatelka zatčena, jenže obhajoba vyrukuje s lékařským posudkem - a nastane zděšení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Tell Me Your Dreams , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řekni mi svůj sen. Přihlašte se a napište ho.

Jessybelle
01.07.2022 5 z 5

Jako hodně zajímavé čtení, napínavé, čtivé. Určitě si přečtu nějakou další knihu, protože tenhle autor za to rozhodně stojí.

jan6775
19.07.2020 5 z 5

po životopise autora jsem zkusil tuto knihu. Začátek mi připadal trochu zmatený, děj se však rozjel a kniha měla náboj a tak jsem ji přečetl jedním dechem.

knihomolka525
16.06.2020 4 z 5

když se v mozku zpřehází chemie je to děs pro samotného pacienta a i pro okolí.V tomto případě se v hlavě Ashley potkávaly hned dvě osoby.A nikdy není vyhráno:viz konec!Sheldonovy knihy jsou jako vždy precizně propracované a velmi kvalitní design obálky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řekni mi svůj sen v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x