Realitní naděje přehled

Realitní naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382491/bmid_realitni-nadeje-cQG-382491.jpg 4 6 6

Realitní naděje nabízí čtenáři realistický vhleddo činnosti a fungování tuzemského realitního makléře na špičkové úrovni. Mým záměrem při psaní bylo čtenáře zbavit iluze o tom, do jaké míry je úspěch realitního makléře předurčený, tj. vrozený. Neváhám popsat vše včetně mých vnitřních zápasů, aby bylo zřejmé, jak často jsem selhával a jaké následky to během mé profesní poutě přinášelo. Věřím, že mé upřímné svědectví zahrnující i vhled do mého nitra přijmete, jakkoli Vám mé reakce nebo prožívání určitých situací mohou připadat překvapivé. Jsem přesvědčen o tom, že řada lidí má své skryté komnaty a mnozí nevědí, jak se s nimi vypořádat. Pevně doufám, že má otevřenost a přímnost bude povzbuzením nejen začínajícím makléřům – dodá Vám naději a posílí Vaši víru v to, že můžete být na poli realitního zprostředkování v tuzemsku úspěšní. Chci Vás ujistit o tom, že i Vy můžete dosáhnout podobného úspěchu, a to vytrvalou a soustavnou prací, jež nevyžaduje žádné enormní nadání, pokud jste ochotni poskytovat službu s pokorou, ohleduplností a laskavostí, odpouštět klientům, kteří Vám obchodně ublížili, a prožívat hlubokou vděčnost za každý uzavřený obchod.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Realitní naděje. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (5)

Anya636
11.12.2023 4 z 5

Kniha je opravdu čtivá, z českého prostředí a zhltla jsem ji jako malinu. Nicméně nikterak poučnou jsem jí neshledala. Pan Autor vede život plný asketismu, workoholismu, a společenského distancu, který mu přinesl úspěch. Je evidentní, že pokud máte drive a zapálení pro věc, dokážete veliké věci.

HelenBarbora
10.11.2022 4 z 5

Z knihy mám smíšený dojem, i když možná ten pozitivní mírně převládá


Dany115
02.03.2020 5 z 5

Audioknihu jsem si pustil jako osoba, která v realitní branži nikdy nepůsobila a zřejmě ani nebude, ale o nemovitosti jsem se začal poslední dobou čím dál tím více zajímat, a to zejména v souvislosti s vývojem na pražském realitním trhu.
Velmi mile mě překvapilo, jak do hloubky byl autor ochoten jít s ryze osobními tématy, která ve mně v řadě případů silně rezonovala. Nestává se mi příliš často, že bych se po doposlechnutí audioknihy vracel k vybraným kapitolám více než jednou, přičemž u této knihy jsem vybrané kapitoly slyšel již několikrát.
Kniha již na první pohled bude oslovovat hlavně realitní makléře, což je z mého pohledu škoda, protože v ní lze, dle mého názoru, najít mnoho témat přesahující tuto oblast. Kromě témat osobních mne velmi zaujalo, jakým způsobem autor inovativně nahlížel na své podnikání a nebál se prozradit nevšední praktiky, které mu pomohly získávat klienty, což mě inspirovalo pohlížet jinak i na získávání a uspokojování klientů v mém oboru.
Rád bych také upozornil na „seznam doporučené literatury“, který autor uvádí v bonusu k audioknize (v případě tištěné knihy bude zřejmě někde u konce), kde v tématech od leadershipu po výchovu dětí dává tipy na knihy, které ho v jednotlivých oblastech nejvíce ovlivnily. Díky rozdělení na jednotlivé oblasti jsem se začal zamýšlet nad tím, v jaké oblasti bych se aktuálně chtěl nejvíce rozvíjet, a rovnou jsem měl na výběr ze 3 knih doporučených autorem k tomuto tématu.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Realitní naděje v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených8x
v Chci si koupit1x

Autorovy další knížky

2000  50%Z deníku anorektika
2018  87%Realitní naděje