Radost až do rána přehled

Radost až do rána https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158469/radost-az-do-rana-158469.jpg 4 125 125

Viola utekla z domu a ze školy. Bydlí u své sestry Jany v Mostě. Viola pije moc džin a v ničem nevidí smysl svého života. Jana má manžela Jardu, který Violu nesnáší. Pošle na ni Kazana Somra, notorického povaleče, aby ji z jejich bytu vyhnal. Viola s Kazanem spolu uzavřou mír a sní o společném životě v Dormobilu. Nakonec se do sebe zamilují a Viola si konečně najde práci. Kazan od ní poté uteče, protože si připadá jako zvířátko. Krátce na to ale zjišťuje, že u Violy mu bylo líp. Ukradne 30 000 Kčs a koupí Dormobil. Jede za Violou a vezmou se. Ale za ukradených 30 000 jde do vězení. Viola však na něj čeká.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Radost až do rána. Přihlašte se a napište ho.

Tatopulos
16.01.2023 3 z 5

Asi 2/3 románu jsou velice čtivé, ale asi od 90 strany to čtivé být přestává ani to nevyzní reálně.

Peťulík64
06.09.2020 4 z 5

Za mě dobrý. Taková sonda do socialistického života, kdybychom náhodou chtěli už zapomenout, jaké to tenkrát bylo (a že mnoho lidí má skutečně velice krátkou paměť). Příběh sám o sobě není nijak složitý, což v daném případě oceňuji. Stejně tak styl psaní Párala mi sedí, vždy v tom cítím takový lehký závan ironie, což mě prostě baví :-)

Katka2382
24.05.2020 5 z 5

Za mě moc fajn příběh dvou lidí kteří prostě chtěli žít trochu jinak.Ale tehdá bohužel moc šancí žít jinak nebylo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Radost až do rána v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x