Temné terárium přehled

Temné terárium https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334867/bmid_temne-terarium-mfj-334867.jpg 4 354 354

V druhé knize kultovní série jsou sourozenci Baudelairovi svěřeni do péče výstředního strýčka Montyho a tráví čas ve společnosti zajímavých plazů. Chvíle pohody však bohužel nemají dlouhého trvání a sourozence znovu začnou pronásledovat nešťastné příhody. Záhy musejí čelit autohavárii, strašnému puchu, jedovatému hadovi, dlouhé dýce a mosazné lampě. Navíc se na scéně opět objeví osoba, kterou by nejraději už nikdy v životě nespatřili.... celý text

Dobrodružné Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Reptile Room , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné terárium. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
02.06.2023 5 z 5

Nemůžu hodnotit, protože nejsem dítě. Četla jsem anglicky, doporučuji od úrovně intermediate, zaručeně si rozšíříte slovní zásobu, nová slova jsou vám vysvětlena jako malým dětem. Stále stejné schéma příběhů je pro mě jako dospělou neskutečně ubíjející, nudné a rozčilující. Česky ani za nic.

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Jako dítě jsem tuhle sérii měla moc ráda, byla taková jiná, než ostatní knížky pro děcka. líbilo se mi, že se všechny vědecké vynálezy tváří, že by to fakt mohlo fungovat. Nicméně musím doporučit také film a seriál, obojí se mega povedlo.

MargotWolandov
01.01.2023 5 z 5

Druhý díl opět potěší. Zejména akorátní dávka černého humoru.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temné terárium v seznamech

v Právě čtených3x