Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou přehled

Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210658/bmid_proc-bychom-se-netesili-aneb-jak-se-Efp-210658.png 4 152 152

Vodáci série

Třetí díl dnes již kultovní vodácko-horácké trilogie Proč bychom se nepotili, Proč bychom se netopili. Po řádce let jsou Bongo, Keny, Sumec, Lucie a další z party opět spolu. Ilustroval Adolf Born.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
11.12.2023 4 z 5

Vodáci po xxxx letech, jsou hodně dospělí, mají své povinnosti, ale pospolitost party je velký závazek a tak je autor vyslal na závěrečná dobrodružství. Pro mne hezká kniha, která oživuje mé vzpomínky na mládí s pádlem a případně s pohorkami na nohou. A na kamarády, někteří už vyrazili na nekonečný vandr, či odjeli peřejemi do věčných vod.

RoBertino27
15.12.2022 4 z 5

Nelze vstoupit třikrát do téže řeky, třebaže vodácká tématika se opět vrátila. Nicméně pořád si autor zachovává svůj styl a na rozdíl od některých odsuzujících PCW mi přišel tento počin jako celkem humorný... To je ale nejspíš otázka vkusu každého z nás. Dvě první knížky asi těžko něco překoná, ale v případě "těšení" rozhodně nejde o zásadní odstup.

DuncanIdaho
17.03.2022 5 z 5

Na lodě bych já nešel, ale knihy z vodácké série pana Šmída čtu rád. I o této platí, že nesrší vtipem, ale knihou se prolíná jemný humor, který je občas okořeněn opravdu ftipnými situacemi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou v seznamech

v dalších seznamech2x