Případy malého detektiva přehled

Případy malého detektiva
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483439/bmid_pripady-maleho-detektiva-DiI-483439.jpg 5 12 12

Malý detektiv řeší čtyři zapeklité případy. Malý detektiv je pašák. Neohroženě se okamžitě pouští po horké stopě, aby dopadl pachatele krádeže. Ten hrdina se jmenuje Frantík Lebeda. Je ovšem pravda, že není úplně sám. Pomáhají mu nejlepší kamarádi Matěj, Zdíša a vlčák Kazánek. A tak se s nimi pusťte do pátrání a odhalte tajemství tří ukradených věcí: cukřenky, prstenu a houslí. Všechny případy jsou zapeklité, ale ten nejtěžší pro Frantíka je, když mu o Vánocích zmizí Kazan!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případy malého detektiva. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

martin3683
20.01.2024 5 z 5

Četl jsem dětem před spaním (holka a kluk) a oba velmi bavila. Vlastně po dlouhé době to byla knížka, která bavila při předčítání i mne. Případy malého Frantíka a jeho kamarádů jsou zábavné a některé mají i docela zajímavou pointu. Pro mne to bylo velmi příjemné překvapení a můžu všem rodičům doporučit.

Lukina155
04.02.2022 4 z 5

Moc hezká knížka pro malé kluky i holky. Jde o čtyři detektivní případy, které řeší Frantík se svými kamarády. Ne všechny příběhy jsou stejně povedené. U nás vedly Ukradené housle.


MiLiška
03.01.2022 5 z 5

Knihu jsem objevila před Vánoci, když jsem ještě hledala nějaké tipy pro Knižíška. Okouzlila mě! Její ilustrace jsou půvabné! Kniha je napsána krásným jazykem... Být dítě, asi by si mě zcela podmanila.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Případy malého detektiva v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených12x
ve Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit3x