Ivana Peroutková

česká, 1960 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Ágnes ve skleněném městě

Ágnes ve skleněném městě - Ivana Peroutková

Lehce dystopický, avšak niterný příběh! Skleněným městem se šíří prázdnota, které si ale nikdo nevšímá. Snad jen Ágnes tuší, že něco není v pořádku. Jednoho dne se probu... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 36 knih

Komentáře (6)

Přidat komentář
Vikyš
05.02.2018

Škoda že je jenom 10 dílů Aničky.Přečetla jsem všechny.

MirijamFrankl
26.04.2017

I když jsem jejím knihám už odrostla,ráda se k nim někdy vrátím a pohladím po duši,zavzpomínám,jací jsme byli kdysi.Náhodu jsem teď přišla na stránku paní autorky a mrzí mě,že tenhle rok vyjde opravdu poslední Anička.Skoro bych chtěla vidět na konci nějaký epilog,třeba deváťačku nebo aspoň šesťačku Aničku,která již jako dospívající dívka lituje svými dětinskými poznámkami.

Pisinda
06.01.2016

Dobrý večer paní spisovatelko Peroutková, jmenuji se Verunka a je mi 9 let. Přečetla jsem Vaší Aničku a její kamarádky, Aničku ve městě, Aničku na horách, Aničku v Austrálii a právě čtu Aničku a cirkus. Vaše knihy jsou úžasné, úžasné, úžasné. Moc se mi líbí, čtu je jedním dechem a chtěla jsem se Vás zeptat, jestli napíšete další díly, mám nepřečtenou už jen Aničku u moře a Aničku a Velikonoce a moc moc moc bych si přála další díly Aničky. Moc si cením Vašich knih. Děkuji moc, že si Vaše knihy mohu číst. Verunka Zajíčková, zajickova@outlook.com

pročtopořádn
01.05.2013

Právě čtu své 7-8leté dceři v pořadí již čtvrtou knihu o Aničce (Anička na horách) a už se moc těšíme na tu pátou! Mě osobně se zatím nejvíce líbil díl "Anička ve městě", který mě upoutal tématy, které se tam řeší... Knihy mají hlubší dimenzi (fungují lépe než dětský psycholog:-) a přitom nepostrádají humor a lehkost. Jsou psány dospělým, který neztratil dětskou duši, podobně jako knihy Astrid Lindgrenové. A to je velmi vzácné!

babyboar
22.03.2013

Tento týden nás paní Peroutková poctila návštěvou v naší pobočce Městské knihovny a připravila žákům třetí třídy besedu o knížce Anička a Velikonoce. Povyprávěla nám, jak Aničku psala, jak píše i další knížky a jak se vlastně stala spisovatelkou. Je to svérázná milá dáma a její knížky zaujmou i dospělé čtenáře.

terkas2001
08.03.2013

Ivana Peroutková je moje nejoblíbenější spisovatelka. Mám od ní všechny knihy o Aničce a přečetla jsem si knihy i o Denise. Spisovatelka píše prostě úžasné knihy a všem je doporučuji... Jsou prostě super, super a super.
Ivaně Peroutkové přeji mnoho úspěchů a fantazie k tvorbě :-))).