Ivana Peroutková

česká, 1960, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Ukradené štěně

Ukradené štěně - Ivana Peroutková

Další dobrodružný detektivní příběh druháčka Frantíka, který tentokrát pátrá po svém zmizelém psím kamarádovi Kazanovi. Pro mladší děti. Malý detektiv je tu do třetice! A... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Anička a její kamarádkyUkradená cukřenkaAnička a cirkusMia florAnička na horách

Komentáře (8)

Ivana Peroutková

Přidat komentář
Vikyš
05.02.2018

Škoda že je jenom 10 dílů Aničky.Přečetla jsem všechny.

book123
19.06.2017

Těmi všemi knihami v minulém komentáři myslím dětské(Anička).

book123
19.06.2017

Její knihy jsem četla od první nebo druhé třídy a všechny se mi líbily.Mám doma všechny díly Aničky až na desátý, protože jsem na tyhle knížky velká.

MirijamFrankl
26.04.2017

I když jsem jejím knihám už odrostla,ráda se k nim někdy vrátím a pohladím po duši,zavzpomínám,jací jsme byli kdysi.Náhodu jsem teď přišla na stránku paní autorky a mrzí mě,že tenhle rok vyjde opravdu poslední Anička.Skoro bych chtěla vidět na konci nějaký epilog,třeba deváťačku nebo aspoň šesťačku Aničku,která již jako dospívající dívka lituje svými dětinskými poznámkami.

Pisinda
06.01.2016

Dobrý večer paní spisovatelko Peroutková, jmenuji se Verunka a je mi 9 let. Přečetla jsem Vaší Aničku a její kamarádky, Aničku ve městě, Aničku na horách, Aničku v Austrálii a právě čtu Aničku a cirkus. Vaše knihy jsou úžasné, úžasné, úžasné. Moc se mi líbí, čtu je jedním dechem a chtěla jsem se Vás zeptat, jestli napíšete další díly, mám nepřečtenou už jen Aničku u moře a Aničku a Velikonoce a moc moc moc bych si přála další díly Aničky. Moc si cením Vašich knih. Děkuji moc, že si Vaše knihy mohu číst. Verunka Zajíčková, zajickova@outlook.com

pročtopořádn
01.05.2013

Právě čtu své 7-8leté dceři v pořadí již čtvrtou knihu o Aničce (Anička na horách) a už se moc těšíme na tu pátou! Mě osobně se zatím nejvíce líbil díl "Anička ve městě", který mě upoutal tématy, které se tam řeší... Knihy mají hlubší dimenzi (fungují lépe než dětský psycholog:-) a přitom nepostrádají humor a lehkost. Jsou psány dospělým, který neztratil dětskou duši, podobně jako knihy Astrid Lindgrenové. A to je velmi vzácné!

babyboar
22.03.2013

Tento týden nás paní Peroutková poctila návštěvou v naší pobočce Městské knihovny a připravila žákům třetí třídy besedu o knížce Anička a Velikonoce. Povyprávěla nám, jak Aničku psala, jak píše i další knížky a jak se vlastně stala spisovatelkou. Je to svérázná milá dáma a její knížky zaujmou i dospělé čtenáře.

terkas2001
08.03.2013

Ivana Peroutková je moje nejoblíbenější spisovatelka. Mám od ní všechny knihy o Aničce a přečetla jsem si knihy i o Denise. Spisovatelka píše prostě úžasné knihy a všem je doporučuji... Jsou prostě super, super a super.
Ivaně Peroutkové přeji mnoho úspěchů a fantazie k tvorbě :-))).