Žebravá smrt přehled

Žebravá smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531083/bmid_zebrava-smrt-65b9146446828.jpg 4 44 44

Desátý díl série s komisařkou Katie Maguirovou. Když v Corku dojde ke čtyřem brutálním vraždám, není veřejnost v takovém šoku, jak by se dalo očekávat. Mrtví mají totiž něco společného všichni žili na ulici a pro obyvatele Corku byli jen neviditelnou přítěží. Avšak způsoby, jak byly oběti usmrceny, jsou nezvykle brutální: dva mrtví měli v hlavě vyvrtanou díru, jeden skončil s ustřelenou polovinou obličeje a mladou dívku bez domova někdo zaživa upálil. Vyšetřování se vzápětí zkomplikuje o dvě pohřešované ženy, psychopata, který strká kolemjdoucí do kanálu, dívku pronásledovanou podezřelým mužem a prsten nalezený v mletém mase. Komisařka Katie Maguirová je sice zvyklá na ledacos, ale nový rok sotva začal a počet vražd v Corku už překonal všechny statistiky. Katie musí vyvinout nadlidské úsilí, aby se v chaosu, který ve městě zavládl, vyznala a zjistila, jak spolu všechny případy souvisejí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Begging to Die, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žebravá smrt. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Deia
11.10.2024 4 z 5

Ja mám túto sériu veľmi rada, aj keď už to nie je to, čo na začiatku. Príde mi, že každý príbeh je dlhší a dlhší a pritom to už nemá taký spád. Navyše mnoho vecí je v každej časti ako cez kopirák - zranení alebo mŕtvi policajti a nejaký veľký zvrat v Katiinom osobnom živote. Som si myslela, že aspoň to by už mohlo byť pre ňu fajn, ale nie, zas má toho dosť s čím sa musí vyrovnať. Ani prípady ma teraz až tak nebavili, chýbalo mi nejaké väčšie napätie, vinníci sú navyše známi už od začiatku. Ale aj tak sa mi to čítalo dobre, v podstate ma to aj napriek výhradám bavilo a bolo príjemné sa po dlhšej dobe vrátiť opäť do upršaného Corku (aj keď podľa toho, čo všetko sa tam deje, to nebude ideálne miesto pre život). Záverečná scéna s Katie mi ale prišla strašná, jednak dosť nereálna a celkovo mi to tam dosť nesedelo, ale zas prekvapivé to bolo, to nie že nie. Ďalšia časť by zjavne mala byť posledná, tak dúfam, že sa vydania čoskoro dočkám a určite si ju rada prečítam.

Didi15
22.08.2024 5 z 5

(SPOILER) Opět skvělý Masterton . Linie s vraždami v sanitce byla mnohem zajímavější než se žebráky . A Conor ? wau , to bylo šílený , drsný a zároveň tak zajímavý. Už se těším na další díl.

Pípasek
17.08.2024 5 z 5

Ke čtení této knihy je nutný silný žaludek a pevné nervy. Něco tak krutého jsem už dlouho nečetl. Přesto doporučuji, zjistíte že i na nejchudší společnosti se dá vydělávat

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Kniha Žebravá smrt v seznamech