Žebravá smrt přehled

Žebravá smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531083/bmid_zebrava-smrt-65b9146446828.jpg 5 12 12

Desátý díl série s komisařkou Katie Maguirovou. Když v Corku dojde ke čtyřem brutálním vraždám, není veřejnost v takovém šoku, jak by se dalo očekávat. Mrtví mají totiž něco společného všichni žili na ulici a pro obyvatele Corku byli jen neviditelnou přítěží. Avšak způsoby, jak byly oběti usmrceny, jsou nezvykle brutální: dva mrtví měli v hlavě vyvrtanou díru, jeden skončil s ustřelenou polovinou obličeje a mladou dívku bez domova někdo zaživa upálil. Vyšetřování se vzápětí zkomplikuje o dvě pohřešované ženy, psychopata, který strká kolemjdoucí do kanálu, dívku pronásledovanou podezřelým mužem a prsten nalezený v mletém mase. Komisařka Katie Maguirová je sice zvyklá na ledacos, ale nový rok sotva začal a počet vražd v Corku už překonal všechny statistiky. Katie musí vyvinout nadlidské úsilí, aby se v chaosu, který ve městě zavládl, vyznala a zjistila, jak spolu všechny případy souvisejí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Begging to Die , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žebravá smrt. Přihlašte se a napište ho.

willovw
14.07.2024 5 z 5

Zase velmi spokojená, četlo se to skoro samo, vždy mě dostane, co za způsob smrti dokáže autor vymyslet

astroweb
09.07.2024 5 z 5

Můj oblíbený autor opět nezklamal. Ano, realistické popisy násilí je silné, ale nikoli samoúčelné.

Související novinky (1)

Příliš pozdě, Někdo jako ty a další knižní novinky (26. týden)

23.06.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Žebravá smrt v seznamech

Autorovy další knížky