Vražda na den Svatého Patrika přehled

Vražda na den Svatého Patrika https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6777/bmid_vrazda-na-den-svateho-patrika-CWL-6777.jpg 4 74 74

Čtvrtý případ bývalé jeptišky Christine Bennettové! Den svatého Patrika slaví Irové na celém světě – i irští policisté v New Yorku. Tři kamarádi z policejního sboru se svými manželkami netuší, jak tragicky tento březnový svátek pro jednoho z nich skončí. Když se chystají odjet domů, je na parkovišti jeden z nich zastřelen a druhý obviněn z vraždy. Chris Bennettové a jejímu příteli detektivu Jacku Brooksovi to ale připadá nemožné, a rozhodnou se proto pátrat po vrahovi sami. Skrývá se vrah skutečně v policejním sboru? Chris pátrá v minulosti, hovoří se sousedy i s příbuznými, a pak si náhle musí položit zásadní otázku: kdo měl být vlastně zavražděn?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

The St. Patrick´s Day Murder , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda na den Svatého Patrika. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
18.04.2023 3 z 5

Opět slabší výkon

ZuK1
31.01.2023 3 z 5

Tuto poměrně rozsáhlou sérii registruji díky databázi knih, ale nikdy jsem z ní nic nečetla. Nedávno jsem úplnou náhodou narazila na dva díly za velmi dobrou cenu a i když nebyly podle pořadí, říkala jsem si, že aspoň vyzkouším jak se mi budou líbit.
Knížku bych hodnotila jako takovou jednoduchou, nenáročnou 3* oddychovku, napsanou skoro před 30 lety a tudíž i některé situace a možnosti, jak získat informace jsou z dnešního pohledu docela úsměvné. V kurzu jsou zde také telefonní budky a pevné linky, bez kterých se neobejde ani komunikace mezi přáteli. Po dalších dílech série už asi pátrat nebudu, ale ten jeden, který už mám doma si ještě přečtu.

HadleysHope
05.09.2022 3 z 5

Trochu útlum, nevyvážené a nenapínavé. Ale asi to bude tím Irskem. Čekal jsem víc krve.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda na den Svatého Patrika v seznamech

v dalších seznamech2x