Premeny přehled

Premeny https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329086/bmid_premeny-M8m-329086.jpg 4 191 191

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Premeny. Přihlašte se a napište ho.

Kaila146
01.09.2023 3 z 5

Jsem na sebe hrdá, že jsem se tím prokousala. A místy mě to i bavilo.

adorjas
28.04.2023 4 z 5

Och, ako som len rada, že som Premeny boli vydané aj v slovenčine v novom šate, aj keď so starým prekladom (vydavateľstvo Thetis- na DK mi knihu nezobrazuje). Pretože síce mám tú češtinu, ale tu mi bola slovenčina bližšia (viac prízemná- v tom najlepšom slova zmysle). Premeny nie sú kniha, ktorú čítate ako Kinga, že na rýchlosť- tu príbeh, tam príbeh, medzitým čas vyplňujete inými knihami. Pre mňa, ktorú klasická literatúra až tak nebaví a starorímske dejiny už vôbec, to bolo veľlmi príjemné spestrenie čitateľských okruhov!

IvaniceTamta
27.01.2023 5 z 5

Za opakované vyrušování v hodině na střední škole jsem dostala Proměny jako trest. Přečíst a vypracovat esej. A jelikož jsem tvrdohlavá osoba, pustila jsem se poctivě do louskání téhle bichle. Esej byla spíše kritická, ve svých mladých letech jsem totiž v knize našla témata jako "porušování lidských práv" a další podobné zdroje vzdoru, které jsem mohla písemně vyjádřit :D. Ale mám na ni krásné vzpomínky. Dnes v dospělosti má své čestné místo v mé knihovně a je mým trestem i nadále.

Bez obav, Démon lidství a dalších 1 990 eknih zdarma

15.03.2023

Cokoli zkoušel jsem napsat, pokaždé napsal jsem verš…

Kniha Premeny v seznamech

v Právě čtených17x