Po tvém boku přehled

Po tvém boku
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355282/bmid_po-tvem-boku-8WS-355282.jpg 4 955 955

Autumn zůstala zamčená v knihovně a myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že tam skončila s divným klukem jménem Dax. Aby nepanikařila, tak si připomíná, že se pro ni vrátí její přítel. Jenže on nepřijde. A tak musí Autumn jíst pár dní jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. A najednou zjistí, že si s Daxem dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít návrat do jejich původních životů?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po tvém boku. Přihlašte se a napište ho.

Verresa
04.06.2024 5 z 5

Tak tohle bylo krásné čtení, slupla jsem ji za jedno odpoledne. Děj plynul, postavy jsem si oblíbila a hlavně si knihu užíváte. Krásná oddychovka, takže můžu doporučit.

petrzel
02.04.2024 5 z 5

Krásná oddychovka.

simca9342
14.03.2024 5 z 5

Napínavý YA román o knihách, ale i osobních věcech je skvělý na začátek jarních prázdnin.

Hlavní hrdinka si splnila svůj sen dříve než já! Přála jsem si a doteď si přeji být zavřená v knihovně aspoň přes noc.
Někomu se to povedlo na celý víkend! Vite kolik knih by se dalo přečíst?
To je případ Autumn, která ale skončila uvězněná v knihovně nešťastnou náhodou spolu s cizím klukem k tomu.
Všichni spolužáci/kamarádi odjeli kempovat na tři dny a Autumn si jen chtěla odskočit. Malé rozhodnutí se během vteřiny změní na pocit prázdnoty, zlost a smutek nad uplynulými dny plné zábavy s partou. Být mezi knihami je k vzteku. Ale ne napořád.

" Knížky! Někdo by to mohl dokonce považovat za svůj sen."

Jakoby mi vymyšlená postava z knihy četla myšlenky. Ale zase bych nechtěla, aby mě od čtení rušilo (zde spíše vadilo) nejen to, že nemám připojení na WiFi a tím pádem ani mobil, ale třeba přítomnost někoho jako je Dax.
Čtenáři se naskytne životní příběh kluka, který se stejně jako Autumn (i ona má své tajemství v podobě prášků na úzkost) ukrývá v knihovně, ale z jiného důvodu. Také jim současná současná situace v knize ukáže pocit kamarádství v izolaci a postupné sblížení neznámých lidi prostřednictvím her dostupných v knihovně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po tvém boku v seznamech

v Právě čtených8x
v Přečtených1 257x