Po stopách ztraceného syna přehled

Po stopách ztraceného syna https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459512/bmid_po-stopach-ztraceneho-syna-EX7-459512.jpg 5 50 50

Dobrodružství z Klárova série

Vojta, Jindra a Tereza mají pro strach uděláno. Společně odhalili tajemství jeskyně pokladů i staré cihelny, jejich přátelství ale poslední dobou není jako dřív. Vojta si našel nového kamaráda a zdá se, že ten se líbí i Tereze. Nešťastný Jindra si nerozumí ani s rodiči, a tak uteče z domova. Za úkryt si zvolí starou hájovnu v Modrém háji, která je už napůl rozpadlá. Není divu, že se jeden z kamenů ve zdi hýbe. Když ho Jindra vytáhne, objeví sto let staré dopisy…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po stopách ztraceného syna. Přihlašte se a napište ho.

Swissman
22.11.2023 5 z 5

Teda ten člověk, co vymýšlí anotace ke knihám z této série, by měl jít dělat něco jiného. Kniha je velmi zajímavá, příběh nás se synem bavil a je úplně o něčem jiném, než si budete dle názvu a anotace myslet. Opět krásné ilustrace a opět mapa na vnitřní straně vazby. A na zadní straně je ještě jedna, úplně nová. Doporučuji.

Dae
01.01.2023 5 z 5

Čteme s juniorem a moc nás to bavilo oba. Výborný příběh od nápadu až po vyvrcholení.

Drakobrouk
15.05.2022 5 z 5

Jindra našel v rozvalinách domu dopisi z první světové války a pátrá po příběhu muže z dopisů. Ale přišel o kámoše a bude mít brášku a nelíbí se mu ani jedno.
Bylo to zajimavé a napínavé a byl tam stoletý pes.

Knižní novinky (26.3. - 8.4.)

26.03.2018

Kniha Po stopách ztraceného syna v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x