Trávogedon přehled

Trávogedon https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396581/bmid_plants-vs-zombies-travogedon-hjE-396581.png 4 33 33

Plants vs. Zombies série

Populárna hra Plants vs. Zombies konečne i v podobe komiksu! Ubrblaný blázon Dave sa snaží pomôcť svojej neteri Patrícii a kamarátovi Natovi odraziť inváziu zombií, ktorá postupne zaplavuje pokojné mestečko. Ich jedinou nádejou je armáda špeciálnych rastliniek s najrôznorodejšími schopnosťami – od streľby hrachu až po mohutné žuvacie čeľuste. Ako na novú obranu zareagujú zombie s geniálnym Zombossom na čele?... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Lawnmageddon , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trávogedon. Přihlašte se a napište ho.

Luky110812
10.05.2024 3 z 5

Syn četl sám. Hru má asi raději, ale příběhy ho bavili.

hippiesak
27.10.2022 2 z 5

Tak po přečtení 8.dílu, co jsem pohanil (sorry jako), tak se ke mě dostala "jednička". Konečně tedy vím, jak to celé začalo a co jsou ty rostliny zač, nicméně nejsem cílovka... Ale protože mám rád komiksy, tak hodnotit budu a budu mírnější než u 8. dílu, dám tedy 2 hvězdy a tím s touto sérií (po přečtení 8. a nyní 1. dílu) končím a říkám "nikdy více" ;) a přidám opět: sorry jako.

ArkAngel
25.08.2022 3 z 5

Jednoduchá hra Plants vs. Zombies se také dočkala vlastní komiksové série, která vcelku dobře pracuje s herními mechanikami a nečekaně proti různorodým zombíkům staví ještě různorodější květiny. Potrhlý strejda Dave zde má také roli, ale hlavními protagonisty tohoto příběhu jsou děti. Komiks nenadchne ani neurazí, ale pár vtipných momentů v něm najdete. Slušná odreagovačka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trávogedon v seznamech

v Právě čtených1x