Pětka znovu na ostrově přehled

Pětka znovu na ostrově https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535600/bmid_petka-znovu-na-ostrove-660e4b3e9f720.jpg 5 225 225

Stála tam a nevěděla, co dělat. Má jít dolů a pokusit se najít Tima a otce? Ale když to udělá, může se stát sama vězněm! Děti se tolik těšily na návrat na Kirrin – a teď tam nemůžou! Georgin táta Quentin si v tamní polorozpadlé věži zařídil vědeckou laboratoř a nechce být při svých experimentech vyrušován. Přesto má podezření, že ho na ostrově někdo špehuje. Kdyby jen tušil, jaké nebezpečí mu hrozí! Děti zatím objeví skrytou podzemní chodbu a seznámí se se zakřiknutým klukem Martinem a jeho otcem, panem Curtisem. Dickovi se nelíbí, že se pan Curtis příliš vyptává na pokusy strejdy Quentina i na skalní tunel. Avšak ani ve snu by ho nenapadlo, že Georgin táta má v patách zločince odhodlané získat jeho vynález za každou cenu. Dokonce jsou připraveni vyhodit celý ostrov do povětří! Naštěstí je tu Správná pětka, která okamžitě vyrazí na záchrannou misi. Julián, Dick, George, Anna a pes Tim se vydávají vstříc dalšímu dobrodružství na Kirrinském ostrově. V šestém příběhu kultovní série parta zachraňuje Georgina tátu.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji.
Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Bude vydáno: audiokniha , OneHotBook

Five on Kirrin Island Again , 1946

Interpreti: Michaela Maurerová

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pětka znovu na ostrově. Přihlašte se a napište ho.

Ran
07.04.2024 5 z 5

Celý příběh se mi četl výborně a byl moc dobře napsaný. Hodně se mi líbilo, jak to celé dopadlo.

LadyCotton
24.08.2022 5 z 5

Na Správné pětce jsem v 90. letech vyrůstala, mám doma ještě pár sešítků od nakl. Egmont.
Kniha se mi líbila i po více jak 25ti letech a byla bych moc ráda, kdyby i moje děti se do knížek začetly. Správná pětka sice byla napsána už po 2.světové válce ale myslím si, že i dnes by mohla některé děti zaujmout (stejně jako např. Rychlé šípy). Příběhy SP jsou o dobrodružství, přátelství a radosti ze života. Jsou to krátké knížky, snadno se čtou.
PS: ty "nové" obaly od Albatrosu se mi vůbec nelíbí :-D to vůbec nevypadá jako SP ale spíš jako nějaký komiks

marketa3815
21.07.2022 4 z 5

Správná pětka je u nás oblíbená, bohužel tento díl jsme měli půjčený ve vydání z 90. let bez ilustrací a se strašně malými písmeny, takže za to strháváme s dcerou hvězdičku. Takto knížka pro děti vypadat nemá. My ilustrace prostě chceme.

Zatím zde není žádná související novinka.

„Vůbec by mi nevadilo, kdybych byl v noci úplně sám. Mně právě dělá starosti pocit, že tu sám nejsem!" - Quentin

Kniha Pětka znovu na ostrově v seznamech

v dalších seznamech1x